ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
אורח · ·

הודעה פורסם: 05/11/2017 - 10:56
נושא ההודעה: משהו ניסה דיסטרו עם budgie desktop?

משהו ניסה דיסטרו עם budgie desktop ויכול לשתף את דעותיו?
שוקל לעבור מ-unity ומתלבט עד כמה הדיסטרויים האלה בשלים לשימוש ביתי.

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 05/11/2017 - 11:18
נושא ההודעה:

השתמשתי ב-manjaro עם budgie על המחשב השני כחצי שנה בלי בעיות מיוחדות עד שהמחשב התקלקל (בעיות חומרה). זה הפצה די טובה להתנסות כי קל מאוד להתקין שם כל סביבת דסקטופ אחרת אם אתה מחליט שזה לא בשבילך.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 05/11/2017 - 12:48
נושא ההודעה:

Anonymous :
השתמשתי ב-manjaro עם budgie על המחשב השני כחצי שנה בלי בעיות מיוחדות עד שהמחשב התקלקל (בעיות חומרה). זה הפצה די טובה להתנסות כי קל מאוד להתקין שם כל סביבת דסקטופ אחרת אם אתה מחליט שזה לא בשבילך.

מה הסיבה שלא המשכת להשתמש כסביבת עבושה ראשית שלך?
העדפה אישית שלי במעבר סביבות עבודה להתקין את כל המערכת מחדש.
עידכוני מערכת יוצאים באופן תדיר? האם היו עידכונים שהרסו את המע והיה צורך להתקין מחדש? כל כמה זמן המערכת דורשת התקנה מחדש?

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 05/11/2017 - 14:59
נושא ההודעה:

manjaro היא הפצה מתגלגלת מבוססת arch ככה שהיא מתעדכנת הרבה ומהר, למרות זאת הכל הרגיש יציב ולמעט אולי מקרה אחד (לא זוכר את הפרטים אבל חושב שהיה משהו) דברים לא נשברו בעדכון. לא נאלצתי להתקין אותה מחדש למרות שעברתי בין כמה סביבות עבודה עד שבסוף התקבעתי על budgie.

לגבי budgie עצמה החסרון שם הוא שאין יותר מדי יכולות קונפיגורציה או שאתה מסתדר עם המערכת או שלא. מעבר לזה העדכון הגדול הבא (11) אמור להיות כתיבה מחדש של כל המערכת תוך מעבר ל-Qt ו-wayland לך תדע כמה זמן זה יקח ומה תהיה התוצאה.

המחשב הראשי הוא נייד שמשמש לצרכי עבודה וכבר היתה מותקנת עליו מערכת יציבה, אם הייתי מתקין מחדש היום לא הייתי מהסס לשים עליו manjaro.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 05/11/2017 - 16:07
נושא ההודעה:

Anonymous :
manjaro היא הפצה מתגלגלת מבוססת arch ככה שהיא מתעדכנת הרבה ומהר, למרות זאת הכל הרגיש יציב ולמעט אולי מקרה אחד (לא זוכר את הפרטים אבל חושב שהיה משהו) דברים לא נשברו בעדכון. לא נאלצתי להתקין אותה מחדש למרות שעברתי בין כמה סביבות עבודה עד שבסוף התקבעתי על budgie.

לגבי budgie עצמה החסרון שם הוא שאין יותר מדי יכולות קונפיגורציה או שאתה מסתדר עם המערכת או שלא. מעבר לזה העדכון הגדול הבא (11) אמור להיות כתיבה מחדש של כל המערכת תוך מעבר ל-Qt ו-wayland לך תדע כמה זמן זה יקח ומה תהיה התוצאה.

המחשב הראשי הוא נייד שמשמש לצרכי עבודה וכבר היתה מותקנת עליו מערכת יציבה, אם הייתי מתקין מחדש היום לא הייתי מהסס לשים עליו manjaro.

תודה רבה על הפירוט.
אני אישית לא אחד שמחפש יותר מידי יכולות קונפיגורציה.

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח
  2. אורח
  3. אורח