ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
HilaOאורח · ·

הודעה פורסם: 16/09/2018 - 11:15
נושא ההודעה: שאלה על וייפיי במלונות באילת

סגרתי עם בעלי שבנובמבר ניקח סופ"ש באילת (רביעי עד שבת) ומצאתי שתי אפשרויות למלונות, שמהם היו מגי'ק נראה לי הכי טוב. העניין הוא שאני ככל הנראה לא אוכל להשתחרר לגמרי מעבודה בימים האלה, ונראה לי שאני אצטרך קצת לעבוד עם הלפטופ. ביררתי וראיתי שבשני המלונות יש וייפיי חינם, אבל מניסיון רע שהיה לי פעם במלון באנטליה, בגלל העומס של הגולשים על הרשת, כמעט לא הצלחתי לעבוד על המחשב ואז זה ממש דפק אותי. למישהו יש רעיון איך אני יכולה לדעת שזה לא יקרה גם הפעם? ונכון שאני יכולה לגלוש עם הלפטופ על הרשת הסלולרית שלי? מישהו יכול להסביר לי איך עושים את זה? וזה יכול לצאת לי ממש יקר? והאם מישהו היה במלון יו מג'יק ויכול להעיד שהוייפיי עבד לו טוב? ובכלל, זה מלון נחמד?

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
elcucoלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 14/10/2003 · הודעות: 6255 ·

הודעה פורסם: 22/09/2018 - 18:45
נושא ההודעה:

זה יקרה. המלונות לא יתחייבו לך על אינטרנט טוב , אלא על אינטרנט.

תגלשי דרך החבילה של הסלולרי. אץבין אם ויפי, או חיבור USB (בלינוקס זה נראה כמו
כרטיס רשת מבוסס USB ).

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית  
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 22/09/2018 - 19:02
נושא ההודעה: לא מכיר את המלון הספציפי הזה

אבל במלונות אחרים, הקליטה הייתה בסדר (ולפעמים יותר מזה) בלובי, ועלובה למדי בחדרים. כנראה שהמלונות חוסכים ולא דואגים שהקליטה בחדרים תהיה מיטבית אלא תהיה קיימת.

אם מדובר בלפטופ, כדאי לבדוק עם המלון אם יש להם גם אופציה לחיבור קווי (יותר נפוץ בחו״ל, פחות בארץ), ואם כן להביא כבל רשת לחיבור מהבית.

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח [HilaO]
  2. elcuco
  3. אורח