ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
אורח · ·

הודעה פורסם: 22/01/2019 - 00:27
נושא ההודעה: רשת WI-FI

יש לי מחשב שמחובר לרשת האינטרנט באמצעות WI-FI. כמו כן יש לי מדפסת של חברת HP (דגם 8620) שאני שולח לו הדפסות גם כן באמצעות רשת WI-FI. מה שקורה שאני לא יכול בו זמנית גם לגלוש וגם להדפיס וכל פעם אני צריך להכנס להגדרות המחשב ולשנות את הרשת. האם יש אפשרות שהמחשב יעשה את הברירה בין הרשתות לבד.

תודה.

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 22/01/2019 - 00:37
נושא ההודעה:

מה שאתה אמור לעשות זה לשנות את ההגדרות של המדפסת ככה שהיא תתחבר לרשת ה-WIFI הכללית במקום ליצור רשת נפרדת משלה.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 24/01/2019 - 12:38
נושא ההודעה:

אם במחשב שלך יש 2 כרטיסי רשת WiFi תוכל להיות מחובר בו זמנית לרשת של המדפסת ורשת הפתוחה לאינטרנט, ולהגדיר את המחשב להוציא הדפסות דרך הכרטיס הרלוונטי.

לחלופין אם יש לך רק כרטיס אחד, ייתכן שיש דרך למכן החלפת רשת.

אבל, כדי באמת לעזור לך איכשהו, צריך קצת פרטים על מה שקורה אצלך, ולא סיפור באוויר כמו שהבאת פה!

בהצלחה!

--לב

חזרה לתוכן הדיון
עמיתאורח · ·

הודעה פורסם: 24/01/2019 - 20:07
נושא ההודעה:

לא סיפקת מספיק פרטים, אבל האם מדובר ברשת מקומית? כלומר, האם המחשב שלך מתחבר (באמצעות wifi) למודם/ראוטר? האם המדפסת מחוברת לאותו מודם/ראוטר?

אם כן, כנראה ששניהם באותה רשת מקומית, ואולי מה שאתה צריך לעשות זה להגדיר למדפסת (בהגדרות של הראוטר) כתובת ip סטטית כדי שתדע תמיד לאן לשלוח הדפסות.

אם זה לא המקרה, כדאי שתספק יותר פרטים.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 26/01/2019 - 09:29
נושא ההודעה:

להרבה מחשבי HP יש hotspot שמאפשר להדפיס דרכם (בעיקר מסלולארי). אבל ה-hotspot הזה מחובר למדפסת בלבד.
כדי להדפיס דרך הרשת אתה חייב אחת מ-2:
1. לחבר כבל רשת בין המדפסת לראוטר
2. להתחבר מהמדפסת דרך התפריט לרשת ה-wifi המקומית שלך.

מה שאתה כנראה עושה, זה שמאחר ולא ביצעת אחת מהפעולות למעלה, אתה מנתק בכל פעם את המחשב שלך מהרשת ומתחבר ל-hotspot של המדפסת כאילו היית מכשיר סלולארי.

חבר את המדפסת לרשת כמו שצריך!

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח
  2. אורח