ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
איתי1אורח · ·

הודעה פורסם: 07/04/2019 - 22:38
נושא ההודעה: הגדרת חייגן בלינוקס ל-hotbox 2

שלום,
ברשותי קופסת hotbox2 של חברת הוט שמחוברת לספק הוט-נט. כרגע היא מקונפגת כראוטר אלחוטי.

האם יש דרך להפוך אותה למודם בלבד, לחבר אליו את המחשב שלי (שמריץ דביאן לינוקס), ישירות ע"י כבל ולהגדיר את החייגן בלינוקס?

בתשתית DSL אני יודע איך לעשות זאת ע"י pppoe. איך אני עושה זאת בתשתית של הכבלים?

תודה,
איתי.

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 08/04/2019 - 08:35
נושא ההודעה:

מה זה hotbox2 ?

תתחבר לנתב ותוציא לנו:

דגמי חומרה (מי הייצרן , הוט לא מייצרים נתבים,)
גירסאות תוכנה (כל מה שאתה יכול) - תעשה אפילו view source בנתב ותדביק לנו את התוכן.
צילומי מסך ממסך ההתחברות
צילומי מסך אחרי מסך ההתחברות
צילומי מסך מכל אחת מהאופציות.
צלם את כל אחד מהצדדים של הנתב (אולי יהיה רשום סוג הדגם על אחת המדבקות).
בצע סריקת פורטים עם nmap כנגד הנתב.

הסתר את כתובת ה MAC שלך בצילומים, את הטלפון שלך מהצילומים ואת המספר הסידורי של הנתב שלך מהצילומים.

חזרה לתוכן הדיון
איתי1אורח · ·

הודעה פורסם: 08/04/2019 - 09:43
נושא ההודעה:

Anonymous :
מה זה hotbox2 ?

תתחבר לנתב ותוציא לנו:

דגמי חומרה (מי הייצרן , הוט לא מייצרים נתבים,)
גירסאות תוכנה (כל מה שאתה יכול) - תעשה אפילו view source בנתב ותדביק לנו את התוכן.
צילומי מסך ממסך ההתחברות
צילומי מסך אחרי מסך ההתחברות
צילומי מסך מכל אחת מהאופציות.
צלם את כל אחד מהצדדים של הנתב (אולי יהיה רשום סוג הדגם על אחת המדבקות).
בצע סריקת פורטים עם nmap כנגד הנתב.

הסתר את כתובת ה MAC שלך בצילומים, את הטלפון שלך מהצילומים ואת המספר הסידורי של הנתב שלך מהצילומים.

המודל הוא למעשה Sagemcom F@st 3286
את כל המסכים שיש אתה יכול לראות, לדוגמה, ב-

[url]
https://cis.technion.ac.il/central-services/communication/off-campus-connection/hot/
[/url]

אבל, כמו שציינתי, אני מעוניין להפוך אותו למודם ולהגדיר חייגן בלינוקס. הבעיה שלי היא בלינוקס, לא בנתב של הוט.

איתי.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 08/04/2019 - 14:05
נושא ההודעה:

אתה מעונין להפוך אותו למודם אבל הבעיה היא בלינוקס?
ייתכן ופשוט אי אפשר להפוך את הראוטר למודם מה שאתה יכול בעקרון זה בהגדרות של הראוטר תבטל את הרשת האלחוטית תבטל את dhcp ותחבר אותו עם כבל רשת למכונת לינוקס שאתה רוצה להתשמש כנתב. תגדיר במכונה dhcp ותעשה ברידג' לרשת שהמכונה מחוברת.
זה בגדול.

חזרה לתוכן הדיון
בטיטואורח · ·

הודעה פורסם: 08/04/2019 - 17:55
נושא ההודעה:

אם אתה שואל איזה חייגן ליצור בלינוקס יש רמז בקישור שהבאת

Image

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 08/04/2019 - 18:30
נושא ההודעה: Re: הגדרת חייגן בלינוקס ל-hotbox 2: למה? חובה הסכמת תשת/ספק?

איתי1 :
שלום,
ברשותי קופסת hotbox2 של חברת הוט שמחוברת לספק הוט-נט. כרגע היא מקונפגת כראוטר אלחוטי.

האם יש דרך להפוך אותה למודם בלבד, לחבר אליו את המחשב שלי (שמריץ דביאן לינוקס), ישירות ע"י כבל ולהגדיר את החייגן בלינוקס?

תודה,
איתי.

בשביל מה כל הענין?
וגם כמו שרשם, עם תמונה, מעלי, ה hotbox2 יודע להיות L2TP לבד. אם יש טעם לכל הענין, למה להעביר את החיגן למחשב?
בכל מקרה אני מאמין שבלי שיתוף פעולה של התשתית ו/או ספק האינטרנט זה לא יעבוד. אפילו אם בצד שלך תעשה הכל כמו שצריך. אם אני צודק, מציע לדבר איתם קודם.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 09/04/2019 - 00:12

אתם צודקים.

התקשרתי לתמיכה וביקשתי שיהפכו את הנתב למודם בלבד (bridge). הם עשו את זה מהצד שלהם, ואח"כ יכולתי להתחבר ל-hotbox2 מהמחשב שלי פשוט באמצעות dhcp. אין שום צורך בחייגן על הלינוקס.

תודה,
איתי.

Anonymous :
איתי1 :
שלום,

תודה,
איתי.

בשביל מה כל הענין?
וגם כמו שרשם, עם תמונה, מעלי, ה hotbox2 יודע להיות L2TP לבד. אם יש טעם לכל הענין, למה להעביר את החיגן למחשב?
בכל מקרה אני מאמין שבלי שיתוף פעולה של התשתית ו/או ספק האינטרנט זה לא יעבוד. אפילו אם בצד שלך תעשה הכל כמו שצריך. אם אני צודק, מציע לדבר איתם קודם.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 11/04/2019 - 21:25

אם הנתב מקונפג כ-Bridge ואתה מתחבר מהמחשב ללא צורך בחייגן - זה אומר שאתה בצורת התחברות מסוג MPLS (כמו שהספקיות נוהגות לקרוא לזה - "חיבור כבלים ללא חייגן")

Anonymous :
אתם צודקים.

התקשרתי לתמיכה וביקשתי שיהפכו את הנתב למודם בלבד (bridge). הם עשו את זה מהצד שלהם, ואח"כ יכולתי להתחבר ל-hotbox2 מהמחשב שלי פשוט באמצעות dhcp. אין שום צורך בחייגן על הלינוקס.

תודה,
איתי.

Anonymous :
איתי1 :
שלום,

תודה,
איתי.

בשביל מה כל הענין?

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח [איתי1]
  2. אורח
  3. אורח [איתי1]