ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
אורח · ·

הודעה פורסם: 20/11/2020 - 23:02
נושא ההודעה: חיפוש והחלפה עם WRITTER

הי
כשעושה חיפוש למילה והחלפה עם שדה ריק ככה שהמילה תימחק מהרשימה אז מה שקורה זה שהמילה נמחקת מהרשימה אבל נשארת שורה ריקה. איך אני דואג שהשורה תימחק גם כן?

שאלה נוספת.
אם אני יוצר רשימה שאני משכפל אותה 5-6 פעמים על מסמך (עמוד אחד) אבל אני רוצה שאערוך רק רשימה אחת ושכל השאר ישתנו באופן זהה. זה אפשרי?

תודה!

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 21/11/2020 - 20:50
נושא ההודעה: Re: חיפוש והחלפה עם WRITTER: האם פותח השרשור הודה מוקדם מדי?

Anonymous :
הי

שלום
Anonymous :

כשעושה חיפוש למילה והחלפה עם שדה ריק ככה שהמילה תימחק מהרשימה אז מה שקורה זה שהמילה נמחקת מהרשימה אבל נשארת שורה ריקה. איך אני דואג שהשורה תימחק גם כן?

אולי עם ביטוי רגולרי. אולי יש אפשרות לסמן משהו. אולי אי אפשר. אני צריך לחפש לבד. האם אתה ניסית לחפש? האם ניסית לשאול ב ask.libreoffice.org? אתה יכול גם לקוות שפה יענו באופן טוב יותר. ואולי לנסות בפורום של החרדים שהוזכר כאן. אבל זה כבר כלול בלחפש. ויש לי כל מיני מחשבות על הפורום ההוא, שלא אשתף בהן יותר מכך.
Anonymous :

שאלה נוספת.
אם אני יוצר רשימה שאני משכפל אותה 5-6 פעמים על מסמך (עמוד אחד) אבל אני רוצה שאערוך רק רשימה אחת ושכל השאר ישתנו באופן זהה. זה אפשרי?
אולי במקבילה של אקסל. לא מאמין שבליברה. אך עלי להעתיק לכאן את מרבית המלים של מה שעניתי קודם. לא אעשה זאת. אני מתאמן מתי לכתוב שהמטלה היא תרגיל לתלמיד, כלומר לקורא.
Anonymous :

תודה!
על לא דבר.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 21/11/2020 - 20:53
נושא ההודעה: Re: תיקון: לא מאמין שבמקבילה של וורד.

Anonymous :
Anonymous :
הי

שלום
Anonymous :

אולי עם ביטוי רגולרי. אולי יש אפשרות לסמן משהו. אולי אי אפשר. אני צריך לחפש לבד. האם אתה ניסית לחפש? האם ניסית לשאול ב ask.libreoffice.org? אתה יכול גם לקוות שפה יענו באופן טוב יותר. ואולי לנסות בפורום של החרדים שהוזכר כאן. אבל זה כבר כלול בלחפש. ויש לי כל מיני מחשבות על הפורום ההוא, שלא אשתף בהן יותר מכך.
Anonymous :

שאלה נוספת.
אולי במקבילה של אקסל. לא מאמין (שבליברה. תיקון: ) שבמקבילה של וורד. אך עלי להעתיק לכאן את מרבית המלים של מה שעניתי קודם. לא אעשה זאת. אני מתאמן מתי לכתוב שהמטלה היא תרגיל לתלמיד, כלומר לקורא.
Anonymous :

תודה!
על לא דבר.

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון