ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
אין מה להוציאאורח · ·

הודעה פורסם: 14/04/2024 - 22:03
נושא ההודעה: איך לעשות ב CALC ששורת הכותרת לא תושפע ממיון השורות האחרות?

שלום
יש לי קובץ שאני רוצה למיין לפי עמודת עיר.
אז אני עושה EXTEND SELECTION במיון.

למרות שלא בחרתי את הכותרות של הגיליון הן גם משנות מיקום והשורה שלהם יורדת לפי סדר הערים.

אחר כך אני מאוד מתקשה להחזיר אותה למקום.

זה גיליון שאני עושה את פעולת המיון פה קבוע.

איך אפשר למנוע משורת כותרת של העמודות מלשנות מיקום כמו כל שאר השורות?

תודהה

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
עוזר מזדמןאורח · ·

הודעה פורסם: 14/04/2024 - 22:54
נושא ההודעה:

יש לך אופציה בתחתית טופס המיון לסמן אם התחום מכיל כותרות. אם תסמן אותו, אז:
א. מפתח המיון יהיה במונחי הכותרות ולא במונחי שמות העמודות.
ב. המיון לא יכלול את שורת הכותרות והיא תישאר במקומה.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 15/04/2024 - 23:35
נושא ההודעה:

זהו החלון מיון היחיד שמצאתי..
https://ibb.co/Yc21Ms4

איך מגיעים לאותו טופס מיון שכתבת עליו?

חזרה לתוכן הדיון
ADINOOTאורח · ·

הודעה פורסם: 17/04/2024 - 19:55
נושא ההודעה:

יש מישהו שיכול להבהיר את הנקודה?

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 17/04/2024 - 21:48
נושא ההודעה: רק אולי שאבהיר לך את הנקודה. אם לפני כן אתה תבהיר לי. תודה.

ADINOOT :
יש מישהו שיכול להבהיר את הנקודה?

אני לא מבין מי נגד מה ומה נגד מי. אם יתנו לי דוגמא מאד פשוטה, הוראות קצרות החל מרמה 0 של לפתוח גליון נקי, אולי אנסה לראות איפה אצלי יש, אם יש,
עוזר מזדמן :
אופציה בתחתית טופס המיון לסמן אם התחום מכיל כותרות

לא מבטיח דבר. ואם זה לא היה ברור, אז הכונה שלי אינה להוראות של סרטון. וגם לא לצילום מסך שאצטרך ליצר אצלי. אלא אם צילום המסך מכיל פחות מ 5 תאים, והתוכן של כל תא אינו עולה על 5 תוים.
תודה. יכול להיות שעל לא דבר.
האם לא הייתי צריך להציע, בנוסף להוראות פשוטות, אפשרות נוספת של גליון מוכן להורדה?

חזרה לתוכן הדיון
מרגליות המיטהאורח · ·

הודעה פורסם: 18/04/2024 - 22:54
נושא ההודעה:

יש פה מישהו עם תשובה שפוייה?

חזרה לתוכן הדיון
mksoftלא בפורום כעתSite Admin ת.הצטרפות: 17/03/2002 · הודעות: 10516 · מיקום: כדור הארץ

הודעה פורסם: 21/04/2024 - 14:22
נושא ההודעה:

עשיתי סרטון קצר:
https://whatsup.org.il/meir/oo_calc_sort.webm

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 21/04/2024 - 20:30
נושא ההודעה: Wow. על הקינוח.

mksoft :
עשיתי סרטון קצר:

אני לא משתף פעולה, כי אני צריך לקרוא שוב, ולהבין, מה הבעיה. הצעת יעול: לפרסם כאן את הקובץ ההתחלתי. 2 עמודות, בכל עמודה 4 תאים. עם המידע הכלול בהן. ואז, אחרי הפרסום, לערוך את הסרטון. כדי שבהילוך איטי ניתן יהיה לעקוב. רגע, יש תוכנות צפיה שבהן ניתן ליצר הילוך איטי לבד, האם לא כך? כן, זה נכון. לא צופה במהלכים אסטרטגיים טקטיים מדהימים במשחקי כדורגל עם הילוך איטי על ידי הפרשן. אז או שיערכו את הסרטון כך שלבד יראה כמורכב תמונות בודדות. או שיפרסמו כאן הוראות ל sort שרואים שם. רגע. לא תאמינו. כבר ראיתי סרטונים שמכילים תמונות טקסט קצרות שנועדו להבהיר מצבים דומים. היכולות של סרטונים הן מדהימות. איזה AI. מיקרוסופט על הקרשים. אבל אפשר בכלל לכון טוב טוב, לעצור את הסרטון, להמשיך, שוב לעצור ו... . זה למתקדמים. אני רק מתחיל.

ולהודעה הזו יש גם קינוח. או מתאבן.
1. גליון חדש: New -> spreadsheet
2. בתא כלשהו ab. חשוב שיהיה באנגלית.
3. עוברים לתא אחר. כאן, -bs. חשוב שיהיה באנגלית. חשוב שהמינוס, או המכף, או איך שלא קוראים לזה, יהיה מימין ל s.
4. עוברים לתא שלישי. וכאן wq-d. אנגלית זה חשוב.
5. עוברים לתא רביעי. וכאן כלום!
בטח כבר הבנתם שהתוכן המדויק של התאים לא חשוב. המכף באמצע בתא השלישי, ורק הקלדה של אותיות אנגליות קטנות, ומכף, קריטיים.
מה קבלנו? 3 תאים. האם רק האות הראשונה בתא השלישי, ה w בדוגמא, הפכה ל W, ל upper case W?
מה הסוד של הטבח? שהוא במקצוע, ולא סובל חום. האם יש באג עם התו הראשון? האם גם אצלכם? האם הוא קשור לעברית? כי נדמה לי שהתו הראשון במחרוזת חשוב לענין השפה.
פרוט נוסף למעונינים שיהיו מוכנים להתיחס כאן. מה היינו עושים ללא האתר? האם לשפר את ההוראות? סרטון לא אכין. הטלויזיה החכמה שלי מתקשה עם סרטונים ללא קטעים עם הילוך איטי.
תודה.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 22/04/2024 - 10:56
נושא ההודעה: Re: Wow. על הקינוח.

האם הסרטון שבתחילת הציטוט לא מראה שאין בעיה, והכל עובד כמצופה?
Anonymous :
mksoft :
עשיתי סרטון קצר:

אני לא משתף פעולה, כי אני צריך לקרוא שוב, ולהבין, מה הבעיה. הצעת יעול: לפרסם כאן את הקובץ ההתחלתי. 2 עמודות, בכל עמודה 4 תאים. עם המידע הכלול בהן. ואז, אחרי הפרסום, לערוך את הסרטון. כדי שבהילוך איטי ניתן יהיה לעקוב. רגע, יש תוכנות צפיה שבהן ניתן ליצר הילוך איטי לבד, האם לא כך? כן, זה נכון. לא צופה במהלכים אסטרטגיים טקטיים מדהימים במשחקי כדורגל עם הילוך איטי על ידי הפרשן. אז או שיערכו את הסרטון כך שלבד יראה כמורכב תמונות בודדות. או שיפרסמו כאן הוראות ל sort שרואים שם. רגע. לא תאמינו. כבר ראיתי סרטונים שמכילים תמונות טקסט קצרות שנועדו להבהיר מצבים דומים. היכולות של סרטונים הן מדהימות. איזה AI. מיקרוסופט על הקרשים. אבל אפשר בכלל לכון טוב טוב, לעצור את הסרטון, להמשיך, שוב לעצור ו... . זה למתקדמים. אני רק מתחיל.

ולהודעה הזו יש גם קינוח. או מתאבן.
1. גליון חדש: New -> spreadsheet
2. בתא כלשהו ab. חשוב שיהיה באנגלית.
3. עוברים לתא אחר. כאן, -bs. חשוב שיהיה באנגלית. חשוב שהמינוס, או המכף, או איך שלא קוראים לזה, יהיה מימין ל s.
4. עוברים לתא שלישי. וכאן wq-d. אנגלית זה חשוב.
5. עוברים לתא רביעי. וכאן כלום!
בטח כבר הבנתם שהתוכן המדויק של התאים לא חשוב. המכף באמצע בתא השלישי, ורק הקלדה של אותיות אנגליות קטנות, ומכף, קריטיים.
מה קבלנו? 3 תאים. האם רק האות הראשונה בתא השלישי, ה w בדוגמא, הפכה ל W, ל upper case W?
מה הסוד של הטבח? שהוא במקצוע, ולא סובל חום. האם יש באג עם התו הראשון? האם גם אצלכם? האם הוא קשור לעברית? כי נדמה לי שהתו הראשון במחרוזת חשוב לענין השפה.
פרוט נוסף למעונינים שיהיו מוכנים להתיחס כאן. מה היינו עושים ללא האתר? האם לשפר את ההוראות? סרטון לא אכין. הטלויזיה החכמה שלי מתקשה עם סרטונים ללא קטעים עם הילוך איטי.
תודה.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 22/04/2024 - 18:43
נושא ההודעה:

ציטוט:
האם הסרטון שבתחילת הציטוט לא מראה שאין בעיה, והכל עובד כמצופה?

זה נראה כאילו הוא עבר לשאלה הבאה.

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח [אין מה להוציא]
  2. אורח [עוזר מזדמן]