ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
lior155לא בפורום כעת ת.הצטרפות: 14/10/2005 · הודעות: 310 · מיקום: תל אביב

הודעה פורסם: 13/10/2022 - 01:25
נושא ההודעה: לינוקס קאלי לא עולה לאחר התקנה

הי,
התקנתי על הנייד שלי לינוקס קאלי בצמוד לווינדוס 11 במחיצה נפרדת לפני כשבוע.
בהתחלה לאחר התקנת לינוקס קאלי כשהפעלתי את המחשב קיבלתי העלה רק של הלינוקס בלי אופציה לבחור בין מערכות ההפעלה - בכדי להעלות את הווינדוס הייתי צריך ללחוץ F12 בכדי לבחור בין ווינדוס לבין קאלי מי יעלה.
לאחר שבוע עבודה על שני המערכות כשלרוב עובד על לינוקס קאלי, נעלמה לי האפשרות להעלות את קאלי והמחשב כשנדלק עולה ישירות לווינדוס, לחיצה על F12 בהפעלה המחשב לא מראה לי אפשרות לבחור בין לינוקס או ווינדוס.
איך אני יכול להחזיר את האפשרות לבחור בין המערכות כשאני מדליק את המחשב?
תודה לעוזרים ומועדים לשמחה.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית  
תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 13/10/2022 - 12:52
נושא ההודעה: לא יודע. הצעות/הערות. לשקול טוב

lior155 :
הי,
התקנתי על הנייד שלי לינוקס קאלי בצמוד לווינדוס 11 במחיצה נפרדת לפני כשבוע.
בהתחלה לאחר התקנת לינוקס קאלי כשהפעלתי את המחשב קיבלתי העלה רק של הלינוקס בלי אופציה לבחור בין מערכות ההפעלה - בכדי להעלות את הווינדוס הייתי צריך ללחוץ F12 בכדי לבחור בין ווינדוס לבין קאלי מי יעלה.

עושה רושם שלא התקנת טוב. או נכון. או שאפשר טוב יותר.
lior155 :
לאחר שבוע עבודה על שני המערכות כשלרוב עובד על לינוקס קאלי, נעלמה לי האפשרות להעלות את קאלי והמחשב כשנדלק עולה ישירות לווינדוס, לחיצה על F12 בהפעלה המחשב לא מראה לי אפשרות לבחור בין לינוקס או ווינדוס.
איך אני יכול להחזיר את האפשרות לבחור בין המערכות כשאני מדליק את המחשב?
תודה לעוזרים ומועדים לשמחה.

לא יודע. רק הצעות/הערות. לשקול טוב:
האם עדין יש בווינדוס fast boot, או מקביל? אם יש, האם זה מכובה אצלך? עד שימצא פתרון טוב יותר, עכשיו, וגם בעתיד, אולי כדאי לסגור את ווינדוס על ידי כיבוי המחשב. והדלקה שלו. אפילו אם מיד רוצים לעלות לקאלי.
לחפש באינטרנט מה קרה, ואיך לפתור. או להתחיל את החיפוש בשאלה מה לא עשית מספיק טוב לפני שבוע.
לעלות עם ההתקנה של קאלי, או rescue אחר. כדי לבדוק מה השתנה. ולהחזיר.
אם זה גראב, לנסות להתקין את הגראב של ווינדוס. ואז לנסות להחזיר מווינדוס את האפשרות ל dual boot.
איזה ביוס יש לך?
כמובן שהכל על אחריותך. האם יש לך אפשרות לשחזר התקנה של ווינדוס, אם גם לה יקרה משהו? אני מקוה שזה יסתדר מהר. וגם תשתף איך נפתר.

חזרה לתוכן הדיון
Ran.Rutenbergלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 18/02/2007 · הודעות: 325 ·

הודעה פורסם: 13/10/2022 - 15:47
נושא ההודעה:

אין לי ניסיון עם קאלי, אבל יש לי ניסיון עם הפצות אחרות ודואל בוט. אם חלונות עושה עדכון, זה יכול לדרוס את הגדרות ה- boot של הלינוקס.

תעלה את המחשב דרך liveUSB, תעשה chroot למערכת הלינוקס המותקנת ותתקין מחדש את ה-GRUB.

תראה למשל את הקישור הזה:
https://help.ubuntu.com/community/Grub2/Installing#Boot_repair_after_a_Windows_Upgrade_on_Ubuntu_14.04_.28non-RAID.29

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 13/10/2022 - 16:35
נושא ההודעה: האם לא ברור שמלכתחילה עשה משהו לא טוב, או לא עשה בכלל?

Ran.Rutenberg :
תעלה את המחשב דרך liveUSB, תעשה chroot למערכת הלינוקס המותקנת ותתקין מחדש את ה-GRUB.
האם יתכן שמלכתחילה לא התקין את grub, או שלא עשה זאת נכון? ואולי לא grub, אלא boot loader אחר? מה פשר
lior155 :
בכדי להעלות את הווינדוס הייתי צריך ללחוץ F12 בכדי לבחור בין ווינדוס לבין קאלי
?
האם מישהו ראה את זה ב grub? לפי איזה מדריך התקין? האם עושה זאת פעם ראשונה? האם הוא ימשיך להשתתף בשרשור, או שמדובר בשגר ושכח?

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 13/10/2022 - 17:30
נושא ההודעה:

לפחות לפי https://www.kali.org/docs/installation/hard-disk-install/ קאלי משתמשים גם ב-GRUB.

אבל גוגל גם נותן את התוצאה הזאת, שנראית לי מאוד רלוונטית
https://forums.kali.org/showthread.php?36601-UEFI-How-to-repair-kali-linux-grub-dual-boot-with-Windows-10

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 13/10/2022 - 18:20
נושא ההודעה: Re: האם לא ברור שמלכתחילה עשה משהו לא טוב, או לא עשה בכלל?

Anonymous :
Ran.Rutenberg :
האם יתכן שמלכתחילה לא התקין את grub, או שלא עשה זאת נכון? ואולי לא grub, אלא boot loader אחר? מה פשר
lior155 :
בכדי להעלות את הווינדוס הייתי צריך ללחוץ F12 בכדי לבחור בין ווינדוס לבין קאלי
?
האם מישהו ראה את זה ב grub? לפי איזה מדריך התקין? האם עושה זאת פעם ראשונה? האם הוא ימשיך להשתתף בשרשור, או שמדובר בשגר ושכח?

מדובר בגארב, הלינוקס הותקן כבר ועבדתי עליו כשבוע ופתאום נעלם ההעליה שלו, כתבתי את זה...

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 13/10/2022 - 18:33
נושא ההודעה:

Ran.Rutenberg :
אין לי ניסיון עם קאלי, אבל יש לי ניסיון עם הפצות אחרות ודואל בוט. אם חלונות עושה עדכון, זה יכול לדרוס את הגדרות ה- boot של הלינוקס.

תראה למשל את הקישור הזה:
https://help.ubuntu.com/community/Grub2/Installing#Boot_repair_after_a_Windows_Upgrade_on_Ubuntu_14.04_.28non-RAID.29

תודה אני אבדוק את זה ואעדכן כמובן

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 13/10/2022 - 20:55
נושא ההודעה:

lior155 :
Ran.Rutenberg :

תראה למשל את הקישור הזה:

ניסתי להעלות את המדיה USB אבל אין אפשרות להעלות את הלינוקס קאלי כמו אובונטו, אלה רק להתחיל התקנה ואני לא רוצה להרוס את ההתקנה שקיימת Crying or Very sad

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 13/10/2022 - 23:15
נושא ההודעה: האם הלינק שרשום עוזר? אם לא ...

lior155 :
lior155 :
Ran.Rutenberg :

תראה למשל את הקישור הזה:

ניסתי להעלות את המדיה USB אבל אין אפשרות להעלות את הלינוקס קאלי כמו אובונטו, אלה רק להתחיל התקנה ואני לא רוצה להרוס את ההתקנה שקיימת Crying or Very sad

האם https://www.systranbox.com/how-to-use-kali-linux-recovery-mode/ עוזר? אם לא, נסה לחפש לבד באינטרנט. זה עשוי להיות מהיר יותר מאשר דרך הפורום. וגם ילמד אותך יותר. ויאפשר לשאול כאן שאלות יותר ממוקדות. האם אתה מתקשה עם אנגלית? אתה מתחיל, או שלא? כמה פעמים, ומה, התקנת עד עכשיו?

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 14/10/2022 - 02:30
נושא ההודעה: התוכן של https://www.minitool.com/news/dell-boot-menu.html

באיזו מידה מה שרשום, התוכן של, https://www.minitool.com/news/dell-boot-menu.html הוא מה שיש לך? הוא מה שאתה רואה? מוכר לך? עובד עבורך?

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 14/10/2022 - 02:36
נושא ההודעה:

lior155 :

אם אתה עושה chroot זה לא משנה באיזה liveusb אתה משתמש כל עוד הוא מעלה את המחשב. אם קאלי לא עובד, נסה את האחד של אובונטו, דביאן, ג'נטו - מה שבא לך. ה-chroot מתחבר למערכת הקיימת שלך ודרכה אתה מתקין שוב את grub.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 14/10/2022 - 14:06
נושא ההודעה: בקורת

1. האם לפני התקנת לינוקס, כאשר היה רק וינדוס, היה צורך לעבור דרך F12 כדי להעלות את הוינדוס? מניח שלא. ומזה אני מסיק, שמלכתחילה הלינוקס לא הותקן נכון. כי, כמו לוינדוס, להעלות לינוקס לא צריך F12. וגם לא צריך F12 כדי שאחת מהן תעלה, אך תהיה אפשרות לבחור את השניה. ויש לי הרגשה שהענין הזה מראה שחוץ מהעלאת מערכת ההפעלה, יש עוד משהו בסיסי שלא נעשה נכון בזמן ההתקנה. בגלל שלפי מה שאני יודע, עדכון של וינדוס לא יגע בשום דבר שקשור ללינוקס. זה היה פעם. במחשבים חדשים זה לא אמור לקרות. וכנראה שיש לו מחשב מספיק חדש.
2. איני בטוח ש chroot הוא chroot וזהו. נדמה לי ש chroot ידני, של המשתמש, יכול להיות שונה ממה שתוכנת התקנה עושה. צריך לדעת מה עושים.
3. אני מאמין שניתן לדלג על ההתקנה ולעבור להצלה גם בתוכנת ההתקנה של קאלי. באופן בסיסי קאלי היא דביאן. ובדביאן אפשר להשתמש בהתקנה להצלה בסיסית. אני לא מאמין שקאלי טרחו לקלקל דבר כזה בהתקנה שלהם. וזה שוב גורם לי לחשוב שהמומחיות של מי שהתקין לא מספיק טובה. ויכול להיות שמי שהתקין פשוט לחץ אנטר אנטר אנטר. ולא ממש קלט מה קורה על המסך. יש הבדלים חשובים בין התקנה של פעם להתקנה במחשב חדש. ויצרני המחשבים ניסו לאפשר מעבר פחות מורגש. להחליק. מלכתחילה ההחלקה הזו היתה בעיתית. אז בהתחלה, מי שהתקין במקרה שלנו הצליח להסתדר. ואחרי שבוע זה התפוצץ לו בפנים.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 16/10/2022 - 00:50
נושא ההודעה: Re: האם הלינק שרשום עוזר? אם לא ...

Anonymous :
lior155 :
lior155 :
Ran.Rutenberg :

תראה למשל את הקישור הזה:

האם https://www.systranbox.com/how-to-use-kali-linux-recovery-mode/ עוזר? אם לא, נסה לחפש לבד באינטרנט. זה עשוי להיות מהיר יותר מאשר דרך הפורום. וגם ילמד אותך יותר. ויאפשר לשאול כאן שאלות יותר ממוקדות. האם אתה מתקשה עם אנגלית? אתה מתחיל, או שלא? כמה פעמים, ומה, התקנת עד עכשיו?

מה זה? זה מדריך לאייפון....: If you are unable to enter recovery mode on your iPhone, try these three methods.

Fastboot is an application that allows you to control an Android device

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 16/10/2022 - 00:58
נושא ההודעה: Re: בקורת

Anonymous :
1. האם לפני התקנת לינוקס, כאשר היה רק וינדוס, היה צורך לעבור דרך F12 כדי להעלות את הוינדוס? מניח שלא. ומזה אני מסיק, שמלכתחילה הלינוקס לא הותקן נכון. כי, כמו לוינדוס, להעלות לינוקס לא צריך F12. וגם לא צריך F12 כדי שאחת מהן תעלה, אך תהיה אפשרות לבחור את השניה. ויש לי הרגשה שהענין הזה מראה שחוץ מהעלאת מערכת ההפעלה, יש עוד משהו בסיסי שלא נעשה נכון בזמן ההתקנה. בגלל שלפי מה שאני יודע, עדכון של וינדוס לא יגע בשום דבר שקשור ללינוקס. זה היה פעם. במחשבים חדשים זה לא אמור לקרות. וכנראה שיש לו מחשב מספיק חדש.
2. איני בטוח ש chroot הוא chroot וזהו. נדמה לי ש chroot ידני, של המשתמש, יכול להיות שונה ממה שתוכנת התקנה עושה. צריך לדעת מה עושים.
3. אני מאמין שניתן לדלג על ההתקנה ולעבור להצלה גם בתוכנת ההתקנה של קאלי. באופן בסיסי קאלי היא דביאן. ובדביאן אפשר להשתמש בהתקנה להצלה בסיסית. אני לא מאמין שקאלי טרחו לקלקל דבר כזה בהתקנה שלהם. וזה שוב גורם לי לחשוב שהמומחיות של מי שהתקין לא מספיק טובה. ויכול להיות שמי שהתקין פשוט לחץ אנטר אנטר אנטר. ולא ממש קלט מה קורה על המסך. יש הבדלים חשובים בין התקנה של פעם להתקנה במחשב חדש. ויצרני המחשבים ניסו לאפשר מעבר פחות מורגש. להחליק. מלכתחילה ההחלקה הזו היתה בעיתית. אז בהתחלה, מי שהתקין במקרה שלנו הצליח להסתדר. ואחרי שבוע זה התפוצץ לו בפנים.

אסביר שוב זה בערך מה שאתה כותב:
התקנתי ווינדוס על המחשב והשארתי 150GB להתקנה של קאלי, לאחר התקנת הווינדוס 11 ושעבדתי איתו כשבועיים ככה, החלטתי להתקין את הקאלי על ה 150GB שהשארתי פנויים.
במהלך ההתקנה ואני מנוסה עם התקנות של לינוקסים בעבר... אתה יכול לראות ממתי אני חבר כאן, לא ראיתי משהו חרי שצריך לאשר התקנתי והכל עבר חלק והקאלי עלה ועבדתי איתו כשבוע ופתאום נעלם הגארב ולא יכולתי להכנס לקאלי.

נכון יש משהו בדבריך וראיתי שזה מוזר, שכהדלקתי את המחשב לעבוד הגראב של קאלי עלה אבל לא הייתה לי אפשרות לבחור בין ווינדוס או קאלי אלא לבחור בקאלי בלבד.
בכדי להכנס בחזרה לווינדוס הייתי צריך ללחוץ על מקש F12 ולבחור להעלות את ווינדוס מהביוס ולא דרך תפיט גראב נורמלי שמראה לי בחירה בין ווינדוס או לינוקס במקרה שלי קאלי.
זה הסיפור.
עכשיו אני מתלבט למחוק את הכל ולהתחיל מחדש התקנה ראשונה שוב של ווינדוס ואחר כך קאלי שוב.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 16/10/2022 - 02:29
נושא ההודעה: Re: האם הלינק שרשום עוזר? אם לא ...

lior155 :

Anonymous :

מה זה? זה מדריך לאייפון....: If you are unable to enter recovery mode on your iPhone, try these three methods.

Fastboot is an application that allows you to control an Android device

עברתי עליו בחפזון. יש שם גם התיחסויות לדל, לינוקס, F12, אובונטו, גראב, דיסק קשיח. לעלות למצב הצלה. צילומי מסך. אולי הוא קשקוש מושלם. אולי הודעות קצרות, שכל אחת מהן עומדת בפני עצמה. לא יודע. אני רק מנסה לעזור. זה לא אני שמנסה להתקין קאלי. ונכון שאני לא יודע להגיד שאם תלחץ כאן ושם וכאן תעלה למצב הצלה. אבל נראה שהאינטרנט כן יודע לומר את זה. צריך לחפש.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 16/10/2022 - 02:49
נושא ההודעה: אילו אפשרויות יש?

Anonymous :

התקנתי ווינדוס על המחשב והשארתי 150GB להתקנה של קאלי, לאחר התקנת הווינדוס 11 ושעבדתי איתו כשבועיים ככה, החלטתי להתקין את הקאלי על ה 150GB שהשארתי פנויים.
במהלך ההתקנה ואני מנוסה עם התקנות של לינוקסים בעבר... אתה יכול לראות ממתי אני חבר כאן, לא ראיתי משהו חריג שצריך לאשר התקנתי והכל עבר חלק והקאלי עלה ועבדתי איתו כשבוע ופתאום נעלם הגארב ולא יכולתי להכנס לקאלי.

נכון יש משהו בדבריך וראיתי שזה מוזר, שכהדלקתי את המחשב לעבוד הגראב של קאלי עלה אבל לא הייתה לי אפשרות לבחור בין ווינדוס או קאלי אלא לבחור בקאלי בלבד.
בכדי להכנס בחזרה לווינדוס הייתי צריך ללחוץ על מקש F12 ולבחור להעלות את ווינדוס מהביוס ולא דרך תפיט גראב נורמלי שמראה לי בחירה בין ווינדוס או לינוקס במקרה שלי קאלי.
זה הסיפור.
עכשיו אני מתלבט למחוק את הכל

ומה האפשרויות האחרות, שביניהן אתה מתלבט?
Anonymous :
ולהתחיל מחדש התקנה ראשונה שוב של ווינדוס ואחר כך קאלי שוב.

אני מניח שהתכונת להתחיל עם וינדוס. אז נראה לי שאחרי התקנה שלו צריך לעשות הפסקה. שיהיה ברור שעד אז הכל תקין. אולי הוא גם יתעדכן במהלך פסק הזמן הזה.

נא לעדכן כאן מה קורה.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 16/10/2022 - 03:30
נושא ההודעה: אצלו זה פשוט. איני יודע האם אינו טועה.

קוד:

Repair Grub Kali Linux

Assuming you would like a tutorial on how to repair GRUB in Kali Linux:
1. Boot into a Kali Linux Live USB
2. Open Terminal
3. Type in “sudo fdisk -l”
4. Find your Kali Linux partition (usually the largest one), and note the /dev/ location (e.g. /dev/sda5)
5. Type in “sudo mount /dev/sda5 /mnt” (replace sda5 with your partition number)
6. Type in “sudo grub-install –root-directory=/mnt /dev/sda” (replace sda with your Kali Linux drive)
7. Type in “sudo update-grub”
8. Reboot your compute

זה מתוך https://www.systranbox.com/how-to-repair-kali-linux/ . נראה לי ש systranbox.com מככב אצלי בתוצאות החיפוש. לא יודע האם, ומה, הוא שוה. ולמה הוא כזה כוכב בתוצאות.
וממש בהמשך כתוב
אותו לינק :

Because Kali is designed to boot from a live media environment, it is unlikely that an installation is required. In UEFI, the boot/EFI/grub partition is required. If an RHEL/COST system cannot withstand this damage, it will lose control and be unable to boot. Linux users have used GRUB (Grand Unified Boot Loader) since Ubuntu 9.x. The boot loader installed on a computer that is not running Linux can usually be accessed using this program. An installer CD or boot CD can be used as a boot drive.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 16/10/2022 - 03:38
נושא ההודעה: יש לקאלי פורומים

https://forums.kali.org/showthread.php?20559-How-To-Repair-Kali-Linux-Grub-With-Kali-Linux-Live-Cd-Dual-Boot-With-Windows-7

חזרה לתוכן הדיון
Thonnyאורח · ·

הודעה פורסם: 16/10/2022 - 08:10
נושא ההודעה:

לא התעמקתי בשירשור.

1. אם אתה נכנס לתפריט של הביוס (F12) כדי לבחור מאיזה דיסק לעלות אתה עושה משהו לא נכון.
ה GRUB אמור לזהות כל מערכת הפעלה אחרת עם os-prober
2. לנוגע בסעיף אחד מישהו שם ב GRUB חשב שזה ממש אבל ממש רעיון מצויין לבטל את האפשרות הזו -

https://wiki.archlinux.org/title/GRUB#Detecting_other_operating_systems

מטומטמים תחזירו את הכסף

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 16/10/2022 - 08:43
נושא ההודעה: Re: אילו אפשרויות יש?

Anonymous :
Anonymous :

במהלך ההתקנה ואני מנוסה עם התקנות של לינוקסים בעבר... אתה יכול לראות ממתי אני חבר כאן, לא ראיתי משהו חריג שצריך לאשר התקנתי והכל עבר חלק והקאלי עלה ועבדתי איתו כשבוע ופתאום נעלם הגארב ולא יכולתי להכנס לקאלי.

זה הסיפור.
עכשיו אני מתלבט למחוק את הכל

ומה האפשרויות האחרות, שביניהן אתה מתלבט?
Anonymous :
ולהתחיל מחדש התקנה ראשונה שוב של ווינדוס ואחר כך קאלי שוב.

אני מניח שהתכונת להתחיל עם וינדוס. אז נראה לי שאחרי התקנה שלו צריך לעשות הפסקה. שיהיה ברור שעד אז הכל תקין. אולי הוא גם יתעדכן במהלך פסק הזמן הזה.

נא לעדכן כאן מה קורה.

אין אפשרויות אחרות, לנסות לתקן את זה זה לא רלוונטי אלי, אני לא מומחה בלינוקס, אני פשוט אוהב לינוקס.
אחכה עוד קצת אולי תבוא ישועה הגיונית להציל מה שיש או שאתחיל הכל מחדש וזה לא נורא עבורי, פשוט רציתי להציל את מה שיש כרגע, בשבילי להתקין מחדש זה טיק טק, אבל אם משהו משתבש בלינוקס זה כבר אופרה אחרת...

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 16/10/2022 - 18:46
נושא ההודעה: לי קל לכתוב. אני רק כותב כמה שורות. לא מישם אותן.

lior155 :
לנסות לתקן את זה זה לא רלוונטי אלי, אני לא מומחה בלינוקס, אני פשוט אוהב לינוקס.
אחכה עוד קצת אולי תבוא ישועה הגיונית להציל מה שיש או שאתחיל הכל מחדש וזה לא נורא עבורי, פשוט רציתי להציל את מה שיש כרגע, בשבילי להתקין מחדש זה טיק טק

איני יודע האם הבנתי נכון מה שכתוב פה. אם הבנתי נכון, אז אני מציע https://www.kali.org/docs/ . ואפילו כן לנסות לתקן. לטובת ההתנסות. ולדעתי צריך להזהר עם הסברים מהאינטרנט. כי אתה עלול ליפול על חומרים שנכונים למחשב ישן. ואתה עם חדש, ולא ברורים לך ההבדלים המשמעותיים ביניהם. אז יהיה לך קשה לסנן חומרים מהאינטרנט, ולדעת אילו חומרים קרובים למה שמתאים לך. ואילו לא. ואני לא מתכון לכך שמחשב חדש מהיר יותר, ויש לו יותר זכרון. כנראה שמדריכים טובים להתקנה ידעו להצביע בפניך על ההבדלים החשובים. אבל צריך לעבור עליהם. זה זמן, וסבלנות. ורק אחרי שעוברים על חומר אפשר לנסות להעריך את הטיב שלו. וגם אז זה לא קל. אבל לי קל לכתוב. אני רק כותב כמה שורות. לא מישם אותן.
lior155 :
, אבל אם משהו משתבש בלינוקס זה כבר אופרה אחרת...

אם תנסה שוב, אולי גם תקח עם הניד כמה צילומי מסך. לאורך כל ההתקנה. או לא רק עם הניד. האם אין להם בהתקנה כפתורים שמאפשרים לקחת צילומי מסך? אולי הצילומים יעזרו לתת לך משוב ממוקד יותר. וגם תודיע עם איזה מדריך התקנה עבדת. שוב. אפשר יהיה לנסות לתת משוב ממוקד יותר. וגם לך יהיה קל יותר לבקר את עצמך.

חזרה לתוכן הדיון
צפריראורח · ·

הודעה פורסם: 18/10/2022 - 23:55
נושא ההודעה:

האם אתה משתמש ב־grub? ניסית להסתכל על grub.cfg שנמצאת תחת ‏‎/boot ?

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. lior155
  2. אורח
  3. Ran.Rutenberg