ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
נושא זה נעול . לא ניתן לערוך הודעות או להגיב
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
החיבור החנוקאורח · ·

הודעה פורסם: 16/12/2022 - 12:10
נושא ההודעה: what are the improvments that we need for linux systems?

אשמח לשיח

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
הניתוקאורח · ·

הודעה פורסם: 17/12/2022 - 19:09
נושא ההודעה:

להתנתק ממיקרוסופט

אולי אני לא מתנסח נכון, אבל להבנתי להנהלות של ה FSF ולינוקס נכנסו גופים זרים ועויינים כמו מיקרוסופט,
מירקוסופט "תורמת" לכאורה לקוד הפתוח ובתמורה יש לה השפעה על הלך הדברים.
סביר מאד שאני לא מדייק, תכף יבואו צפריר אלקוקו ומקסופט ויתקנו אותי (בתקוה)

https://www.youtube.com/watch?v=GXcaQnj6Erg
https://www.youtube.com/watch?v=TbMpHGs3q7k

במאמר מוסגר יש היום ביקורת חריפה על ביל גייטס שהפך לאוטוריטה בתחום הבריאות (עם החיסונים מהם הרוויח פי עשרים - יש סירטון שלו אומר זאת במפורש) ואפילו תעודה של אח סיעודי אין לו.
הם שוכחים את שתי העוגות אשר נזרקו לפרצוף של הפסיכופט בשנות ה90 כאשר היה מונופל עם אקספלורר.

אני לא שכחתי

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 17/12/2022 - 19:53
נושא ההודעה: האם הסך הכל של מיקרוסופט הוא יותר לחיוב מאשר לשלילה?

האם הסך הכל של מיקרוסופט הוא יותר לחיוב מאשר לשלילה? זו שאלה. לא קביעה.
הניתוק :
להתנתק ממיקרוסופט
אולי אני לא מתנסח נכון, אבל להבנתי להנהלות של ה FSF ולינוקס נכנסו גופים זרים ועויינים כמו מיקרוסופט,

אם התרומות שלהם מתקבלות לזרם המרכזי, האם זה לא אומר שהתרומות עושות יותר טוב מאשר רע?
הניתוק :

רק נכנסתי לסרטונים. לא ראיתי אותם. האם נכון ששניהם מאותו מקור? האם יש לך מקורות שאינם סרטונים? סבור שקל יותר לכתוב על טקסט מאשר על פורמט אחר. למשל, אפשר להעתיק אותו. ולא צריך להתיחס ל"החל מדקה 3:25, עד דקה 3:37".
הניתוק :

במאמר מוסגר יש היום ביקורת חריפה על ביל גייטס שהפך לאוטוריטה בתחום הבריאות (עם החיסונים מהם הרוויח פי עשרים - יש סירטון שלו אומר זאת במפורש) ואפילו תעודה של אח סיעודי אין לו.
הם
מי זה הם?
הניתוק :
שוכחים את שתי העוגות אשר נזרקו לפרצוף של הפסיכופט בשנות ה90 כאשר היה מונופל עם אקספלורר.
אני לא שכחתי

מהמעט שאני מבין, מיקרוסופט היתה היחידה שהשקיעה אז בהתאמה לשפות שאינן אנגלית.

חזרה לתוכן הדיון
הניתוקאורח · ·

הודעה פורסם: 17/12/2022 - 20:06
נושא ההודעה: Re: האם הסך הכל של מיקרוסופט הוא יותר לחיוב מאשר לשלילה?

Anonymous :
הניתוק :
להתנתק ממיקרוסופט

אם התרומות שלהם מתקבלות לזרם המרכזי, האם זה לא אומר שהתרומות עושות יותר טוב מאשר רע?
הניתוק :

רק נכנסתי לסרטונים. לא ראיתי אותם. האם נכון ששניהם מאותו מקור? האם יש לך מקורות שאינם סרטונים? סבור שקל יותר לכתוב על טקסט מאשר על פורמט אחר. למשל, אפשר להעתיק אותו. ולא צריך להתיחס ל"החל מדקה 3:25, עד דקה 3:37".
הניתוק :

הם
מי זה הם?
הניתוק :
שוכחים את שתי העוגות אשר נזרקו לפרצוף של הפסיכופט בשנות ה90 כאשר היה מונופל עם אקספלורר.
אני לא שכחתי

אתה צודק לך תעבוד עם WSL

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 18/12/2022 - 04:53
נושא ההודעה: "לך תעבוד עם WSL": מה זה מנסה לומר?

הניתוק :
לך תעבוד עם WSL
מה זה מנסה לומר?

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 18/12/2022 - 08:16
נושא ההודעה: Re: what are the improvments that we need for linux systems?

החיבור החנוק :
אשמח לשיח

מה חסר לך ?

חזרה לתוכן הדיון
הניתוקאורח · ·

הודעה פורסם: 18/12/2022 - 12:36
נושא ההודעה: Re: "לך תעבוד עם WSL": מה זה מנסה לומר?

Anonymous :
הניתוק :
לך תעבוד עם WSL
מה זה מנסה לומר?

שאלה טובה.
לך יש תשובות לשאלות אשר שאלת ?

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 18/12/2022 - 13:00

הניתוק :

הניתוק :
:
לך תעבוד עם WSL
מה זה מנסה לומר?
שאלה טובה.
לך יש תשובות לשאלות אשר שאלת ?

תשובות לאילו שאלות? האם תשובות ל:
הניתוק :
Anonymous :
הניתוק :
להתנתק ממיקרוסופט

הניתוק :

הניתוק :

הם
מי זה הם?
הניתוק :
אני לא שכחתי

אתה צודק לך תעבוד עם WSL

אין כאן הרבה שאלות של האורח. השאלות הן של "הניתוק". מיקרוסופט עושה עבודה. הבקרה מקבלת חלק, אולי הכל, ממה שהיא עושה. אני לא עוקב, אז איני יודע האם הכל, או רק חלק. לבקרה יש שיקולים משלה. אפשר להניח שחלק מהם הם שעדיף להתקדם, גם עם סטיה בכיוון, מאשר להשאר במקום. ואיני בטוח שיש סטיה בכיוון. למיקרוסופט היו בעבר הצעות, וכיוונים, טובים. כמו שכתבתי, לי נראה שהיה לה תפקיד מאד חשוב בקידום של שפות שאינן אנגלית במחשוב להמונים. אפשר אפילו לומר שבענין הזה היא צדקה. ואין ספק שיש לה יכולת. גם של כח אדם, וגם של כסף. כך שגם אם המטרה שלה היתה לכבוש את העולם, במבחן התוצאה היא עשתה ממש טוב. וגם נכשלה במזימותיה האימפריאליסטיות. האם יכול להיות יותר טוב מזה?
ובקשר ל WSL, זו מכונה ויטואלית שמריצה רק לינוקס. לא חיבים להשתמש במכונה הוירטואלית הזו. וגם לא ב azure. ואם גורמים רבי כח מאלצים שימוש, אז אולי אין ברירה אלא להצביע ברגליים. הטענה הבסיסית היא שחופש אינו זול. מה שעולה בזול, עולה ביוקר.

חזרה לתוכן הדיון
הניתוקאורח · ·

הודעה פורסם: 18/12/2022 - 13:19

Anonymous :

אין כאן הרבה שאלות של האורח. השאלות הן של "הניתוק". מיקרוסופט עושה עבודה. הבקרה מקבלת חלק, אולי הכל, ממה שהיא עושה. אני לא עוקב, אז איני יודע האם הכל, או רק חלק. לבקרה יש שיקולים משלה. אפשר להניח שחלק מהם הם שעדיף להתקדם, גם עם סטיה בכיוון, מאשר להשאר במקום. ואיני בטוח שיש סטיה בכיוון. למיקרוסופט היו בעבר הצעות, וכיוונים, טובים. כמו שכתבתי, לי נראה שהיה לה תפקיד מאד חשוב בקידום של שפות שאינן אנגלית במחשוב להמונים. אפשר אפילו לומר שבענין הזה היא צדקה. ואין ספק שיש לה יכולת. גם של כח אדם, וגם של כסף. כך שגם אם המטרה שלה היתה לכבוש את העולם, במבחן התוצאה היא עשתה ממש טוב. וגם נכשלה במזימותיה האימפריאליסטיות. האם יכול להיות יותר טוב מזה?
ובקשר ל WSL, זו מכונה ויטואלית שמריצה רק לינוקס. לא חיבים להשתמש במכונה הוירטואלית הזו. וגם לא ב azure. ואם גורמים רבי כח מאלצים שימוש, אז אולי אין ברירה אלא להצביע ברגליים. הטענה הבסיסית היא שחופש אינו זול. מה שעולה בזול, עולה ביוקר.

הגבבה הזו אשר כתבת, מתקמפלת? איכשהו?
באיזו פלטפורמה?
מעניין לדעת

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 18/12/2022 - 15:15

זו התשובה לפי openAI:

קוד:

There are many potential improvements that could be made to Linux systems. Some possible areas for improvement include:

Performance: There is always room for improvement when it comes to the performance of a system. This could involve optimizing the kernel, improving the efficiency of system libraries, or optimizing the performance of individual applications.

Security: Ensuring the security of a Linux system is a continuous process. This could involve patching vulnerabilities in the kernel or system libraries, implementing security best practices, or developing tools to help detect and prevent security breaches.

User experience: Improving the user experience of a Linux system could involve making it easier to use, more visually appealing, or more intuitive. This could involve redesigning the user interface, developing new tools or utilities, or improving the documentation and support resources available to users.

Hardware support: Ensuring that Linux systems support a wide range of hardware is important, as it allows users to choose the hardware that best meets their needs. This could involve improving support for newer hardware, adding support for legacy hardware, or optimizing the performance of existing hardware drivers.

Compatibility: Ensuring that Linux systems are compatible with a wide range of software is important, as it allows users to run the applications they need. This could involve improving compatibility with proprietary software, developing new tools to facilitate the use of certain types of software, or improving the compatibility of open source alternatives to proprietary software.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 18/12/2022 - 15:18

הניתוק :
Anonymous :

באיזו פלטפורמה?
מעניין לדעת

זה תרגום קלוקל של הודעה המיוצרת ממערכת ML/AI/כו'. כנראה מישהו עושה פה ניסויים בפורומים.

חזרה לתוכן הדיון
הניתוקאורח · ·

הודעה פורסם: 18/12/2022 - 16:03

Anonymous :
הניתוק :
Anonymous :

באיזו פלטפורמה?
מעניין לדעת

זה תרגום קלוקל של הודעה המיוצרת ממערכת ML/AI/כו'. כנראה מישהו עושה פה ניסויים בפורומים.

האדם שבטנק ינצח

תודה !

חזרה לתוכן הדיון
צפריראורח · ·

הודעה פורסם: 18/12/2022 - 18:25
נושא ההודעה:

יש הרבה שיפורים אפשריים (וזה נכון לכל תוכנה).

מה את או אתה רוצה לעשות? באילו תחומים יש באפשרותך לעזור? כמה זמן יש לך להשקיע?

כשנדע את זה, נדע איך להמליץ לך איפה אפשר לשפר.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 19/12/2022 - 14:49
נושא ההודעה:

אישית אני חושב שהתגובה הכי רלוונטית לשאלה המקורית היתה של openAI... Embarassed

חזרה לתוכן הדיון
הניתוקאורח · ·

הודעה פורסם: 19/12/2022 - 15:32
נושא ההודעה:

Anonymous :
אישית אני חושב שהתגובה הכי רלוונטית לשאלה המקורית היתה של
openAI... Embarassed

זה. רלוונטי. במידה. מסויימת.
ואין כאן שאלה של רלוונטיות.
או פסיקה.
או הכרעה.
האם.
לינוקס.
צריכה.
שיפור.
סימן. שאלה.
או כדאי לנו להנות מ WSL. שזה. מכונה. וירטואלית. פר. אקסלנס.
אני. תוהה.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 22/12/2022 - 17:06

Anonymous :
החיבור החנוק :
אשמח לשיח

מה חסר לך ?

כל מיני
אבל קודם כל מקומות שמאפשרים שיח פורה ותמיכה פורה ולא דיקטטורות ברשת שמאשימות את המשתמש

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 25/12/2022 - 22:54
נושא ההודעה:

אני לא בטוח שזה קשור לשיפורים בלינוקס, אבל לי חסר מאוד טלפון לינוקס, טלפון עם מערכת הפעלה חופשית באמת (אני מכיר פיין ועוד כמה שלא ראויים לשימוש יום יומי), מערכת שאני שולט במראה שלה, במה שהיא עוקבת אחריי ובמה לא ובכלל מערכת הפעלה שאינה קשורה דווקא לחברה וארגון עסקי גדול.

מצד שני שנאת מיקרוסופט שעלתה פה בפוסטים הקודמים היא ממש לא נכונה, לדעתי היום יותר מ-90 אחוז מהקוד הפתוח ממומן על ידי ארגונים עסקיים, רובם גדולים, רובם ככולם דואגים לשורת הרווח שלהם יותר מהכל וכל השאר אלו סיסמאות באוויר ששוות בדיוק כמו הסיסמאות של הפוליטיקאים בקמפיין בחירות.

גייטס אומנם מנוול גדול, שמועות על קרן גייטס נפוצות באתרי קונספירציה ללא הפסקה, אבל היום גייטס רחוק מאוד ממיקרוסופט ומפועלה.

לצערי הימים בהם ישבו ילדים ומבוגרים בלילה במחשב הביתי ופיתחו קרנל או איזו תוכנה חופשית עם אידיאולוגיה כמעט עברו מהעולם, כולם צריכים לשלם חשבונות, משכנתא, מזונות, חוגים וואט אבר.

התוכנה החופשית ואיתה לינוקס אומנם נכנסו להרבה דברים, בעיקר בתחומי השרתים והשירותים התקשוביים, אבל בפרונט אין לה כמעט נוכחות, עדיין נעים באזור האחוז הבודד מסך מערכות ההפעלה בעולם, עדיין עם אפס אחוז בתחום המובייל וחבל, אני מת לטלפון לינוקס שמיש.

חזרה לתוכן הדיון
הניתוקאורח · ·

הודעה פורסם: 26/12/2022 - 09:34
נושא ההודעה:

Anonymous :

מצד שני שנאת מיקרוסופט שעלתה פה בפוסטים הקודמים היא ממש לא נכונה, לדעתי היום יותר מ-90 אחוז מהקוד הפתוח ממומן על ידי ארגונים עסקיים, רובם גדולים, רובם ככולם דואגים לשורת הרווח שלהם יותר מהכל וכל השאר אלו סיסמאות באוויר ששוות בדיוק כמו הסיסמאות של הפוליטיקאים בקמפיין בחירות.

גייטס אומנם מנוול גדול, שמועות על קרן גייטס נפוצות באתרי קונספירציה ללא הפסקה, אבל היום גייטס רחוק מאוד ממיקרוסופט ומפועלה.

אז שאלתי את chatgpt -

ציטוט:
Google Removes 'Don't Be Evil'
Google's corporate code of conduct includes a phrase "Don't be evil," which has long been associated with the company's corporate culture and values. However, in 2018, the company announced that it was dropping the phrase from its code of conduct. According to Google's Chief Executive Officer, Sundar Pichai, the company made this decision because the phrase had become "a bit of a joke" and was no longer useful as a guiding principle. Despite this change, Google has stated that it remains committed to acting ethically and responsibly in all of its business practices.

how much bill gates earned from covid vaccines ?
Bill Gates has not personally earned any money from the development or distribution of COVID-19 vaccines. The Bill & Melinda Gates Foundation, which was founded by Gates and his wife, has provided significant funding for the development and distribution of COVID-19 vaccines and other global health initiatives. However, this funding has been provided as a charitable donation, and the foundation does not profit from the sale of vaccines or other health products.

It's important to note that the development and distribution of vaccines is a complex process that involves many different organizations, including governments, pharmaceutical companies, and non-profit organizations. The Bill & Melinda Gates Foundation has played a significant role in supporting the efforts to combat the COVID-19 pandemic, but it is just one of many organizations that have contributed to these efforts.

Over a 20:1 return

https://www.youtube.com/watch?v=OIj68goDYeI

בסדר. כאמור לכו להשתעשע עם WSL

חזרה לתוכן הדיון
mksoftלא בפורום כעתSite Admin ת.הצטרפות: 17/03/2002 · הודעות: 10514 · מיקום: כדור הארץ

הודעה פורסם: 26/12/2022 - 10:03
נושא ההודעה:

כן, ספר לי כמה מיקרוסופט נהדרים, כאשר בגלל החלאות האלה אני לא יכול לראות השנה משחקי NBA בלינוקס.

השנה League Pass התחילו לעבוד איתם למרבה הפתעתי, וכעת אני לא יכול לראות משחקים על מנוי שאני משלם עליו, בגלל ה-DRM שהם דחפו שם, דבר שעבד מצויין בשנים הקודמות.

הם גם דפקו לגמרי את האפליקציה של ה-Android TV.

הדבר היחיד שהשתנה בהם הוא שללא לינוקס, הרוב לא היו נוגעים ב-Azure אפילו במקל.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 26/12/2022 - 14:28
נושא ההודעה:

הניתוק :
Anonymous :

אז שאלתי את chatgpt -

ציטוט:
Google's corporate code of conduct includes a phrase "Don't be evil," which has long been associated with the company's corporate culture and values. However, in 2018, the company announced that it was dropping the phrase from its code of conduct. According to Google's Chief Executive Officer, Sundar Pichai, the company made this decision because the phrase had become "a bit of a joke" and was no longer useful as a guiding principle. Despite this change, Google has stated that it remains committed to acting ethically and responsibly in all of its business practices.

Bill Gates has not personally earned any money from the development or distribution of COVID-19 vaccines. The Bill & Melinda Gates Foundation, which was founded by Gates and his wife, has provided significant funding for the development and distribution of COVID-19 vaccines and other global health initiatives. However, this funding has been provided as a charitable donation, and the foundation does not profit from the sale of vaccines or other health products.

It's important to note that the development and distribution of vaccines is a complex process that involves many different organizations, including governments, pharmaceutical companies, and non-profit organizations. The Bill & Melinda Gates Foundation has played a significant role in supporting the efforts to combat the COVID-19 pandemic, but it is just one of many organizations that have contributed to these efforts.

העשירים מאוד ברמה של גייטס יודעים להרוויח מכל דבר, יכול להיות שהם השקיעו בחברות שמכרו את החיסונים וקבלו חזרה את הרווחים ממכירת החיסונים, תסמוך עליהם, כשיש לך כל כך הרבה כסף, קשה מאוד להפסיד.
הטמבלים היחידים שהפסידו השנה הון עתק הם פוטין שיצא למלחמה כושלת עם צבא על הפנים ודפק את רוסיה ועלול למצוא את עצמו בסוף על העץ ואילון מאסק ששיחק עם טוויטר ועוד עלול להפסיד את המכנסיים ואת טסלה מהשטויות שלו.

חזרה לתוכן הדיון
הניתוקאורח · ·

הודעה פורסם: 26/12/2022 - 15:13
נושא ההודעה:

Anonymous :

העשירים מאוד ברמה של גייטס יודעים להרוויח מכל דבר, יכול להיות שהם השקיעו בחברות שמכרו את החיסונים וקבלו חזרה את הרווחים ממכירת החיסונים, תסמוך עליהם, כשיש לך כל כך הרבה כסף, קשה מאוד להפסיד.
הטמבלים היחידים שהפסידו השנה הון עתק הם פוטין שיצא למלחמה כושלת עם צבא על הפנים ודפק את רוסיה ועלול למצוא את עצמו בסוף על העץ ואילון מאסק ששיחק עם טוויטר ועוד עלול להפסיד את המכנסיים ואת טסלה מהשטויות שלו.

גילוי נאות - מעולם לא תרמתי לקוד החופשי. רק התפנקתי. והתפנקתי.
כשהאלילים שלך הם גייסט, פוטין/הסו קולד יהודי זלנסקי/טזוקרברג/מאסק
אני הייתי משיק בכיף בירה עם סטולמן לינוס אסאנג' ג'ף אפלבום וסנודן
בפעם האחרונה שבדקתי לינוס מתפרנס לא רע מגיט, לא צריך לחנוק את העולם.

געגועי לפינגויין אדום

חזרה לתוכן הדיון
צפריראורח · ·

הודעה פורסם: 26/12/2022 - 15:38
נושא ההודעה:

אני לא מתכוון להתייחס לכל ההטרלות של הקודם. אבל:

לינוס מתפרנס מגיט? ברצינות? הוא עזב את ניהול פיתוח גיט כמה חודשים לאחר ההתחלה, וממשיך לנהל את פיתוח לינוקס, במימון כל מיני חברות גדולות.

(ומכאן אפשר להבין את בקשר בין אותה הודעה לאמת)

מעבר לכך, מי ששאל על טלפון: יש המון מקום לתרום שם. באופן כללי התוכנות שרצות על טלפון לינוקס רצות גם על שולחן לינוקס רגיל ולכן אפשר לעזור בפיתוחן גם על מערכת לינוקס שולחנית רגילה. נשמח לעזרה. לפרט איך?

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 26/12/2022 - 15:51
נושא ההודעה:

Anonymous :
הניתוק :
Anonymous :

אז שאלתי את chatgpt -

ציטוט:

הם הפסידו כרגע ממכירת ג'אנק בתור תחליף לבשר מזין וחשוב.
הם רוצים שנאכל חרקים במקום, כי פרות התחילו להיות רעות לכדור הארץ כאשר הן מסייעות לאנשים להיות בריאים, ולא לרכוש תרופות ותוספים שונים.
ולזה המנותק התכוון. הם עושים כסף מזה שאנחנו נהיה חולים וסגורים.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 26/12/2022 - 16:16
נושא ההודעה:

צפריר :

לינוס מתפרנס מגיט? ברצינות? הוא עזב את ניהול פיתוח גיט כמה חודשים לאחר ההתחלה, וממשיך לנהל את פיתוח לינוקס, במימון כל מיני חברות גדולות.

מעבר לכך, מי ששאל על טלפון: יש המון מקום לתרום שם. באופן כללי התוכנות שרצות על טלפון לינוקס רצות גם על שולחן לינוקס רגיל ולכן אפשר לעזור בפיתוחן גם על מערכת לינוקס שולחנית רגילה. נשמח לעזרה. לפרט איך?

אז מי מפתח את גיט? ברגעים אלו??
צפריר שתית יותר מדי קולאייד גיטהאב (בבעלות MS אגב)

https://www.google.com/search?q=git+developer

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 26/12/2022 - 16:34
נושא ההודעה:

https://marc.info/?l=git&m=112243466603239

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 26/12/2022 - 16:38
נושא ההודעה:

Anonymous :
צפריר :

אז מי מפתח את גיט? ברגעים אלו??
צפריר שתית יותר מדי קולאייד גיטהאב (בבעלות MS אגב)

https://www.google.com/search?q=git+developer

https://github.com/git/git/commits?author=torvalds

חזרה לתוכן הדיון
mksoftלא בפורום כעתSite Admin ת.הצטרפות: 17/03/2002 · הודעות: 10514 · מיקום: כדור הארץ

הודעה פורסם: 26/12/2022 - 17:51
נושא ההודעה:

בלי גייטס לא רלוונטי יותר, החברה המתחזה לאוהבת קוד פתוח שהשאיר אחריו היא הבעייתית.

לינוס רחוק מלהיות המפתח העיקרי היום ב-git, מספיק לעבור על רשימת ה-commits כדי להבין את זה.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 27/12/2022 - 10:45
נושא ההודעה: לא חפשתי לבד. איך מתבטאת ההתחזות של מיקרוסופט?

mksoft :
בלי גייטס לא רלוונטי יותר, החברה המתחזה לאוהבת קוד פתוח שהשאיר אחריו היא הבעייתית.

מניח שהבלי נסה להיות ביל. ביל גייטס, לא בלי גייטס.
לא חפשתי לבד. אולי תקצרו לי. נא פרטו ככל האפשר יותר. כמובן שגם קישורים יעזרו, עדיף לתוכן מילולי. אך אולי תרשמו במלים שלכם, עם פרוט. במה התרומות של מיקרוסופט ללינוקס לא עוזרות לאף אחד, חוץ מלעצמה? האם יש דברים אחרים, או נוספים, שמצדיקים את האמירה על ההתחזות שלה?

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 28/12/2022 - 16:13
נושא ההודעה: Re: לא חפשתי לבד. איך מתבטאת ההתחזות של מיקרוסופט?

Anonymous :
mksoft :

מניח שהבלי נסה להיות ביל. ביל גייטס, לא בלי גייטס.
לא חפשתי לבד. אולי תקצרו לי. נא פרטו ככל האפשר יותר. כמובן שגם קישורים יעזרו, עדיף לתוכן מילולי. אך אולי תרשמו במלים שלכם, עם פרוט. במה התרומות של מיקרוסופט ללינוקס לא עוזרות לאף אחד, חוץ מלעצמה? האם יש דברים אחרים, או נוספים, שמצדיקים את האמירה על ההתחזות שלה?

מיקרוסופט עוזרת ותורמת לקוד הפתוח לא מעט ולא בגלל שהיא "מתה" עליו, פשוט קוד פתוח נהיה היום מאוד נפוץ בעולם הסיסטם והפיתוח, מיקרוסופט בעצמה רוצה להיות שם עם אזור, שרתי וינדוס, בסיסי נתונים של SQL ויזואל סטודיו ועוד ולכן היא גם תורמת לקוד הפתוח.
אם זה היה תלוי בה בלבד היא הייתה מעיפה לינוקס וקוד פתוח מהחלון בבעיטה.

מצד שני גם רד הט שהם חברת לינוקס, לא בדיוק ידידותיים לסביבה, ובכלל רוב הקוד הפתוח היום הוא תרומה של חברות ועסקים שמוכרים שירותים שמבוססים על הקוד הפתוח הזה, כמו שכבר צוין, הימים שמוצרי קוד פתוח נכתבו על ידי צעירים בגילם ו או ברוחם די נגמרו, נדמה לי שגם ליברהאופיס מפותחת היום על חברה שמשלמת לעובדיה כסף וכל יום כמעט פונים אליי מאיגוד הלינוקס על מנת שאקח שם עוד קורסים ושרותים בתשלום.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 28/12/2022 - 21:21
נושא ההודעה: מה זה איגוד הלינוקס?

Anonymous :
כל יום כמעט פונים אליי מאיגוד הלינוקס על מנת שאקח שם עוד קורסים ושרותים בתשלום.

מה זה איגוד הלינוקס?

חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
נושא זה נעול . לא ניתן לערוך הודעות או להגיב
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח [החיבור החנוק]
  2. אורח [הניתוק]