ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
אורח · ·

הודעה פורסם: 01/11/2003 - 02:30
5 נושא ההודעה: לאיזה הפצה כדאי לעבור ממנדרייק?

אני כבר חודשיים על לינוקס מנדרייק ואני מעוניין להחליף הפצה למשהו רציני ומקצועי יותר,
אני צריך שהמערכת תהיה כמה שיותר מהירה ויציבה, יהיה מגוון רחב של תוכנות, התקנה עם apt או משהו דומה וכו', וגם שתוכל לפעול לצד וינדוס ותתמוך בעברית (לקרוא ולכתוב)
יש למישהו המלצות? חשבתי בכיוון gentoo, יש למישהו הצעות?

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
Nirroלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 14/12/2002 · הודעות: 1597 ·

הודעה פורסם: 01/11/2003 - 02:50
נושא ההודעה:

debian,red-hat,suse
אני ניסיתי את שלושתן (וגם את ג'נטו) ובסוף נשארתי עם ה-suse.
את ההחלטה אתה כנראה תצטרך לעשות בעצמך, כי כל אחד ימליץ לך על משהו אחר.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 01/11/2003 - 03:23
נושא ההודעה:

"מערכת מהירה"?

זה לא ממש קשור להפצה. אבל אם תקדיש לכך קצת זמן תוכל להפיק הרבה יותר מהמערכת שלך. אבל זה כבר נושא לדיון נפרד.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 01/11/2003 - 05:27
נושא ההודעה: Re: לאיזה הפצה כדאי לעבור ממנדרייק?

Anonymous :
אני כבר חודשיים על לינוקס מנדרייק ואני מעוניין להחליף הפצה למשהו רציני ומקצועי יותר,
אני צריך שהמערכת תהיה כמה שיותר מהירה ויציבה, יהיה מגוון רחב של תוכנות, התקנה עם apt או משהו דומה וכו', וגם שתוכל לפעול לצד וינדוס ותתמוך בעברית (לקרוא ולכתוב)
יש למישהו המלצות? חשבתי בכיוון gentoo, יש למישהו הצעות?

אם אתה רוצה מערכת מקצועית אז סוזה לא תאכזב.

חזרה לתוכן הדיון
z9u2K ת.הצטרפות: 18/01/2003 · הודעות: 791 · מיקום: טוב

הודעה פורסם: 01/11/2003 - 12:03
נושא ההודעה:

Anonymous :
WINDOWS XP PRO SP1

JUST GREAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lol...

הייתי ממליץ לך על דביאן. יש לה את מערכת ניהול החבילות הכי טובה (אחרי ג'נטו Wink ) והיא מאד גמישה.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית  
חזרה לתוכן הדיון
WolfSignלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 02/04/2003 · הודעות: 1685 · מיקום: /usr/portage

הודעה פורסם: 01/11/2003 - 12:57
נושא ההודעה: מה רע במנדרייק?

ציטוט:

ומנדרייק לא מספיק רצינית ומקצועית... Question
טוב , תסיר את rpmdrake ותתקין את kpackage ...
תסיר את MCC ותשאר עם ה CC של kde
אתה יודע מה , תסיר גם חצי מהאפליקציות שבאות עם ה kde שלך כמו ksnapshot ,k3b ,open office וכו'.
ואז תשאר עם הפצה שהיא דומה למרבית ההפצות... Laughing

זהו מחיר החופש: כל גרם ,כל טיפת דם מגופך משולמים למפרע.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 01/11/2003 - 13:35
נושא ההודעה:

אני לא אמרתי שמנדרייק לא מקצועית, פשוט אני רוצה משהו שונה.
שמעתי ש SuSE 9 מאוד טובה אז אני אנסה אותה.

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 01/11/2003 - 14:29
נושא ההודעה:

אתה עדיין לא יכול לנסות את suse 9 אלא אם כן אתה קונה אותה.
suse מוציאים את גרסאת ה-ftp רק כמה חודשים אחרי שהיא יוצאת לחנויות.
אבל, אתה יכול להתקין את SuSE 8.2 ובעזרת apt לשדרג ל (כמעט) 9 .

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 01/11/2003 - 15:09
נושא ההודעה: Re: מה רע במנדרייק?

WolfSign :

אתה יודע מה , תסיר גם חצי מהאפליקציות שבאות עם ה kde שלך כמו ksnapshot ,k3b ,open office וכו'.
ואז תשאר עם הפצה שהיא דומה למרבית ההפצות... Laughing

למה להוריד את k3b ואת ksnapshot ??
k3b היא התוכנה הכי טובה שקיימת לצריבה בלינוקס. אין שו כלי שמשתווה לה. ואל תשפוט אם אתה משתמש בגרסה מאד ישנה שלה שמסופקת על-ידי ההפצה שלך.
ב ksnapshot אני משתמש כמעט כל הזמן.

בכל מקרה, חזרה לנושא שלנו.. אני ממליץ לעבור לדביאן. גם אני הייתי פעם משתמש במאנדריק אבל אני יכול לתאר את המעבר לדביאן כתהליך "התבגרות" שכל לינוקסאי יעבור. מאנדריק היא הפצה נפלאה למתחילים אבל לא למתקדמים. וכמו כן הצורך להתנתק לחלוטין מתלות בחברה מסחרית בנוגע לחבילות, הצורך להתקין משהו בלי להתעסק בתלויות, הצורך לעבוד עם הפצה שעובדת לפי סטנדרטים גבוהים וקבועים(Debian policy) .

דביאן היא הפצה נפלאה, אבל קח בחשבון שתהליך ההתקנה עדיין לא כלכך פשוט לצערנו, לעומת זאת, אם יש לך כבר מספיק נסיון וידע בלינוקס אז יתכן שזו בדיוק ההפצה בשבילך.

שלומי

חזרה לתוכן הדיון
דוביקסSite Moderator ת.הצטרפות: 20/12/2002 · הודעות: 8369 ·

הודעה פורסם: 01/11/2003 - 15:26
נושא ההודעה:

שלומי, חבל שאתה טועה מטעה. במנדרייק אין בעיית תלויות - כל מה שצריך זה להתקין מקורות URPMI. אם לא ניסית לאחרונה אז אנא אל תקבע עובדות לא נכונות.

לגבי ה"לא מתאימה למתקדמים" הרשה לי לחלוק עליך. אולי מנדרייק לא מתאימה ל"האקרים מתקדמים" אבל אני לא צריך להגיד לך שיש עוד כמה שימושים במחשבים חוץ מלתכנת. דווקא מי שטורח להכיר את המערכת לעומק מסתדר מצויין ולומד להימנע מכל הבעיות שדווקא מתחילים שמצפים שהכל יעבוד מהקופסא נתקלים בהן, מצליח להפיק מהמערכת את המיטב שבה.

למנדרייק יש את הבעיות שלה והיא בהחלט רחוקה מלהיות הפצה מושלמת. לא היה מזיק לה בכלל שיפור משמעותי בבקרת האיכות ואולי אף העברתה לניהול קהילתי, אבל זה כבר סיפור אחר.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 01/11/2003 - 16:43
נושא ההודעה:

דוביקס, כשדיברתי על להתנתק מבעיות של תלויות לא דיברתי דוקא על מאנדריק. אבל אתה מבין מה שאתה רוצה להבין. בכל מקרה, בתקופה שבה אני נטשתי את מאנדריק זה היה תקף. לא היה לנו אז urpmi ומאנדריק היתה פאקינג סיוט מהבחינה הזו.

הטענה היחידה שלי לגבי מאנדריק היתה שלדעתי היא לא מתאימה לדרישות שלי שלדעתי הן דרישות של משתמש לינוקס מתקדם. כמו כן ציינתי שאני אוהב את מאנדריק, אני התחלתי ממאנדריק ורדהאט, אבל היום זה כבר ממש לא מתאים לי.

כל הדעות שהבעתי הן דעתי האישית ואם אתה לא מסכים אתה לא חייב. אבל אני לא טועה ולא מטעה, כל מה שכתבתי מבוסס על עובדות. אני לא רוצה לפתוח פה מלחמת הפצות, זה לא הרעיון פה.

הצורך להתנתק מחברה בעלת מניעים מסחריים הוא המשפיע ביותר.
הערך המוסף הוא האיכות והיציבות של החבילות ואני לא צריך להרחיב בנושא הזה. עוד משהו שהתנתקתי ממנו - הצורך להוריד כל חצי שנה הפצה חדשה ולשדרג. בדביאן אין כזה דבר. אתה משדרג הכל בעצמך ואתה לא צריך "לחכות בתור" אחרי חברי מועדון.

שלומי.

חזרה לתוכן הדיון
דוביקסSite Moderator ת.הצטרפות: 20/12/2002 · הודעות: 8369 ·

הודעה פורסם: 01/11/2003 - 16:54
נושא ההודעה:

כשאתה מנסח את זה כך אז אין לנו ויכוח.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 01/11/2003 - 17:14
נושא ההודעה:

אוקיי אז אני אנסה את suse 8.2 בהתקנה מהרשת וגם דביאן.
אם יש למישהו עם הצעות אני אשמח לשמוע.
תודה.

חזרה לתוכן הדיון
אייל ת.הצטרפות: 24/04/2003 · הודעות: 3203 ·

הודעה פורסם: 01/11/2003 - 17:41
נושא ההודעה:

Anonymous :
אוקיי אז אני אנסה את suse 8.2 בהתקנה מהרשת וגם דביאן.
אם יש למישהו עם הצעות אני אשמח לשמוע.
תודה.

תמיד מעניין אותי לדעת, מהו מנהל החבילות של SUSE" ואל גידו לי YAST (אלא אם כן יש ממשק קונסולי),
אני הייתי שמח לדוגמה למנהל חבילות נורמלי שאני רושם בקונסול פקודה ואת שם החבילה והוא יפתור לי את התלויות.

דבר נוסף, אתה תמיד יכול להתקין דביאן מקנופיקס או מבונזאי...

חוצמזה אני חושב שלהגיד שמנדרייק לא מתאימה למתקמים קצת שגוי, אני לדוגמה השתמשתי בג'נטו לא מעט זמן, ועובדה שהיה לי מחשב רץ ועובד, היה לי את כל מה שרציתי, חוצממקום על הכונן, ג'נטו שם את כל חבילות הפיתוח וזה אכל לי למקו, ואני ניקיתי הכל ואת הTMP וכל המ שצריך וזה לא עזר, היה לי חוסר חמור במקום..
אם כי אני גם קצת אשם, היו לי גם יותר מדיי משחקים (אני חושב ש15 ג'יגה מתוך המחשב זה היה משחקים, חלקם לינוקסאים טהורים וממש טובים , וחלקם עם WINEX שעובד נפלא גם).

לאחרונה חזרתי למנדרייק 9.2 בתקווה שאני לא אתאכזב מההפצה שבזכותה אני בלינוקס, כיוון שהתחלתי עם רד האט, אהבתי, אבל בגלל החוסר במנהל החבילות (אז לא הכרתי את ווטסאפ כלל), התעצבנתי מכל התלויות האלו והתאכזבתי. (ודרך אגב, עובדה שאז בתור ילד בן 13-14 לא ממש בטוח שהתקנתי לינוקס, לבד בלי שום מדריך, או עזרה, העובדות מדברות על כך שההתקנה פשוט ה, כי עובדה שאז היה לי לינוקס פעיל וחמוד עם אינטרנט אבל בלי מנהל חבילות, כלומר לינוקס זה קל).

אחר כך שגיליתי את ווטסאפ הכרתי את מנדרייק 9.1, שבזכותה אני נטשתי את ווינדוס טוטאלית.
לאחר הרבה זמן עברתי לג'נטו (ואני קת מצטער על זה כי אז לא היה לי חשק לחזור) כיוון שרציתי ללמוד עוד על לינוקס וכמובן שלמדתי, המון, ואז קצת התחלתי להתייאש מעניין הקמפול וחזרתי למנדרייק לפני שבוע-שבועיים.

מה אני יכול להגיד? קודם כל אני אישית מאוכזב מאוד ממנדרייק, אמנם המראה שלה מלבב, אבל היו לה באגים, לצערי אני לא יכול להשתמש בהאצת חומרה כי היא גורמת למחשב שלי לסבול, הוא איטי זוועה ויש עוד עשרות באגים, אין לי קונסול מלא (יש אבל בפונט עצום), ועוד... אם זאת התרשמתי לטובה ממנדרייק 9.2, כרגע אני משתמש בזה ללא האצת חומרה, ואני לדוגמה לא נתקלתי בבאג התפריטים הנעלמים, אחרי הגדרת מקורות URPMI, אני מאוד מרוצה ממנהל החבילות, אם כי אין לו משהו כמו ACCEPT_KEYWORDS כמו בג'נטו אבל ניחה, כרגע אני בSTABLE חוצמגימפ אצלי שהוא מהקוקר, ואפשר להגיד שאחרי שבועיים של עבודה, התאכזבות קשה, קניית נתב עקב זאת, הפטרות מחיבור החייגן, אני מתחיל להיות מרוצה ממנדרייק , אם כי.... עכשיו שאני חושב על זה, אני רוצה למשיך לתכנת את הפרויקטים שלי, עכשיו לכו תדעו איך אני מתקין את כל חיבלות הפיתוח..

נ.ב.
זה היה סיפור אישי קצר שבא להבהיר למה לא חובה לעזוב את מנדרייק וקצת לספר על מגרעות, יתרונות וחסרונות שלה פצות שהתנסיתי בהן

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית MSN Messenger  
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 01/11/2003 - 18:03
נושא ההודעה:

ל-YAST יש ממשק מסוף, וכמוכן למודול שעליו אתה מדבר (עדכון התוכנה) יש ממשק שורת פקודה.

אבל אם אתה רוצה להריץ משהו מ-cron, נסה את http://fou4s.gaugusch.at

אגב: לא הבנתי בדיוק מה הבעיות שיש לך בקונסול. אתה יכול לפרט? (כאן או בדיון אחר). מהו תוכן הקובץ
‎/etc/sysconfig/i18n ?

אני לא מאמין שתהיה לך בעית מקום בגלל ספריות הפיתוח. קשה לי להאמין שיש לך מעל ל-‏2--3GB של תוכנה (לא כולל משחקים) על המחשב. מה שלוקח הרבה מקום זה הקבצים הזמניים שנוצרים בזמן הבניה.

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 01/11/2003 - 18:09
נושא ההודעה:

דרך אגב, יש לי את ה SuSE 9 Live Eval
האם אני יכול להתקין אותו להארד דיסק?

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 01/11/2003 - 18:09
נושא ההודעה:

Anonymous :
"מערכת מהירה"?

זה לא ממש קשור להפצה. אבל אם תקדיש לכך קצת זמן תוכל להפיק הרבה יותר מהמערכת שלך. אבל זה כבר נושא לדיון נפרד.

אתה יכול להביא קישור לדיון?

חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 01/11/2003 - 18:15
נושא ההודעה:

חזרה לתוכן הדיון

הודעה פורסם: 01/11/2003 - 19:07
נושא ההודעה:

אייל :
תמיד מעניין אותי לדעת, מהו מנהל החבילות של SUSE" ואל גידו לי YAST (אלא אם כן יש ממשק קונסולי),
אני הייתי שמח לדוגמה למנהל חבילות נורמלי שאני רושם בקונסול פקודה ואת שם החבילה והוא יפתור לי את התלויות.

אין אינטגרלי, אבל מתקינים את APT, ויש מאגרי תוכנות מצויינים ל-SuSE ,
ואז התקנת תוכנות ושידרוגים מתבצעים כמו בדביאן, עם apt-get .

ולגבי suse 9 live-eval , אי אפשר להתקין אותו. תיאלץ להתקין את 8.2 או לחכות ליציאת גרסת ה-ftp של 9.

נערך לאחרונה על-ידי Nirro בתאריך 01/11/2003 - 19:09, סך-הכל נערך 2 פעמים

חזרה לתוכן הדיון
אייל ת.הצטרפות: 24/04/2003 · הודעות: 3203 ·

הודעה פורסם: 01/11/2003 - 19:08
נושא ההודעה:

Anonymous :

טוב תודה, הבנו שרשמת את זה בפעם הראשונה.
ואין לי תשובה אליך, אני משער שלא.

Anonymous :
ל-YAST יש ממשק מסוף, וכמוכן למודול שעליו אתה מדבר (עדכון התוכנה) יש ממשק שורת פקודה.

אבל אם אתה רוצה להריץ משהו מ-cron, נסה את http://fou4s.gaugusch.at

אגב: לא הבנתי בדיוק מה הבעיות שיש לך בקונסול. אתה יכול לפרט? (כאן או בדיון אחר). מהו תוכן הקובץ
‎/etc/sysconfig/i18n ?

אני לא מאמין שתהיה לך בעית מקום בגלל ספריות הפיתוח. קשה לי להאמין שיש לך מעל ל-‏2--3GB של תוכנה (לא כולל משחקים) על המחשב. מה שלוקח הרבה מקום זה הקבצים הזמניים שנוצרים בזמן הבניה.

להבא שים ציטוט שאני אדע אל מי דיברת, אני משער שאת הדברים עם הCRON וה/etc/syscponfig/i18n לא היו מכוונים אליי כי לא מצאתי ממש קשר, (או שאני חולם בהקיץ וזה יתכן),
ובקשר לבעיות בקונסול אני מדבר בפשטות, תקמפל את הדרייבר של NVIDIA, תעלה את הX איתו, תעשה CTRL+ALT+F1 ותראה, אני אפתח דיון חדש אז נמשיך משם...
וכמו שאמרתי מחקתי את הקבצים זמניים שהיו בזמן בניה וגם את הכל הTMP..

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית MSN Messenger  
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 01/11/2003 - 22:41
נושא ההודעה:

[quote="אייל"]
Anonymous :

טוב תודה, הבנו שרשמת את זה בפעם הראשונה.
ואין לי תשובה אליך, אני משער שלא.

מצטער, זה נכתב פעמיים בטעות.

חזרה לתוכן הדיון
Inolaלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 08/02/2003 · הודעות: 1261 ·

הודעה פורסם: 01/11/2003 - 23:20
נושא ההודעה:

לדעתי אתה צריך לעבור debian unstable, או לחכות לדצמבר, כש-sarge ישוחרר רשמית...

ד"א, איך אפשר לקרוא למנדרייק הפצה רצינית? מי משחרר גרסא רשמית שחצי מהחבילות שלה הן בטא (דוגמת GNOME, KDE ואופן-אופיס)? זה חוסר מקצועיות מוחלט מצד מנדרייק! טוב שהם לא שחררו אותה עם קרנל 2.6test7... אבל זו רק דעתי... נכון, אפשר לעדכן לחבילות עדכניות ויציבות, אבל המינימום שאפשר לתת זו גרסא יציבה שנבדקה ודובגה. זה ההבדל בינה לבין רדהאט, שלא משחררים אפילו את המודול הכי זניח, עד שהוא לא עבר בדיקה מקיפה, או דביאן, שלמרות שלוקח להם זמן להוציא גרסא יציבה, את יודע שגם ה-unstable יציב, וגם שתגיע הגרסא היציבה, אתה תקבל מוצר איכותי.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם MSN Messenger מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 01/11/2003 - 23:29
נושא ההודעה:

ל-unstable ולכל שאר ההפצות הדומות יש בעיה: חייבים להמשיך להתעדכן באופן קבוע. אם מזניחים את זה לשבוע-שבועיים המערכת פתאום מלאה בעדכונים.

אגב, אני מניח שאתה מעדיף את openoffice 1.0.3 על פני הגרסה ה"לא יציבה" שיש במנדרייק.

אגב: אם רד-האט כל-כך יציבים, למה לקח להם יותר משנה להוציא גרסה של הפצה עם גרסת rpm שלא נתקעת מדי-פעם?

וכמובן שיש לציין שהחודשים מתחילת ה-freeze של מנדרייק לא הוקדשו לבדיקה מאסיבית של המוצר. החברים במנדרייק סתם ישבו להם כל היום ושיחקו.

חזרה לתוכן הדיון
IPלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 27/06/2003 · הודעות: 1023 · מיקום: תל אביב

הודעה פורסם: 01/11/2003 - 23:52
נושא ההודעה:

Anonymous :
ל-unstable ולכל שאר ההפצות הדומות יש בעיה: חייבים להמשיך להתעדכן באופן קבוע. אם מזניחים את זה לשבוע-שבועיים המערכת פתאום מלאה בעדכונים.

אגב, אני מניח שאתה מעדיף את openoffice 1.0.3 על פני הגרסה ה"לא יציבה" שיש במנדרייק.

אני לא מבין מה רע בזה, גרסת unstable היא בשביל אנשים שרוצים לבדוק את המערכת ולדווח על באגים, או אנשים שרוצים את התוכנות הכי מעודכנות בשוק. היא מאד מצליחה בזה.

אני מעדיף את OO 1.1 עם תיקנים של Ximian ארוז ומסודר בחבילת .deb.
http://openoffice.debian.net/

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ MSN Messenger מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
Inolaלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 08/02/2003 · הודעות: 1261 ·

הודעה פורסם: 01/11/2003 - 23:55
נושא ההודעה:

זה לא קשור מה אני מעדיף, אני עצמי השתמשתי ב-GNOME 2.3 עוד הרבה לפני שהוא הגיע לגרסת 2.4 היציבה, או ב-OO 1.1 אפילו שהוא היה בטא.
הנקודה שלי היתה, שמבחינה מקצועית, זה לא נכון לשחרר גרסא רשמית יציבה, שיש בה רכיבים שעוד לא הגיעו לגרסא יציבה.
אולי גרסא לא יציבה של OO לא תגרום נזק מאסיבי למערכת, אבל נניח שבמנדרייק החליטו לשחרר קרנל עם תמיכה ב-NTFS (נדמה לי שהם כן), מה שידוע כסיכון גדול באובדן מידע וגרימת נזק לא הפיך, זה דבר לא מקצועי.
אני אוהב לחיות על הקצה, אני מעדכן את המערכת שלי כל שבוע, אבל מנדרייק צריכה לשאוף שהמוצר שלה יהיה יציב ואמין, בצורה כזו שיוכלו להתקין אותה על 150 תחנות קצה באיזה בי"ס ולא בצורה שמשתמש ביתי מעדכן ומשפצר ובונה מחדש את המערכת.
זו לא הדרך להגיע אל המשתמש הביתי.
מה גם, שאם הם היו מחכים שבועיים, הם היו יכולים לשחרר את הגרסאות היציבות של GNOME ו-OO, ואם היום מחכים עוד חודש-חודשיים, גם את קרנל 2.6.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם MSN Messenger מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
shlomi-lלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 04/05/2003 · הודעות: 1399 ·

הודעה פורסם: 02/11/2003 - 01:44
נושא ההודעה:

Anonymous :

מההה ??
אני לא מבין ... אם אני מזניח אז מה בדיוק קורה ?? המערכת מלאה פתאום ב"עידכונים"? מה זו השטות הזו? אני לפעמים מעדכן אפילו אחרי שלושה שבועות ולא נתקלתי בשום בעיה.

לא הבנתי, מה בדיוק מחייב אותי להמשיך להתעדכן?
אתה מוכן להסביר את כוונתך?

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם MSN Messenger  
חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח