ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
Anonymous_Cowardלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 05/08/2003 · הודעות: 435 · מיקום: ירושלים

הודעה פורסם: 21/11/2003 - 15:55
נושא ההודעה: plugin ל-xmms, להשמעת קבצי מדיה ישירות מתוך ארכיבים

אני מחפש plugin ל-XMMS, שיאפשר השמעה של קבצי מדיה ישירות מקובץ מכווץ, בצורה שקופה למשתמש, באופן הדומה לזה בו GIMP מתנהג עם קבצי xcf.bz2, לדוגמה. הרצתי כמה חיפושים ברשת, כולל במאגר ה-plugins ב-xmms.org ובעץ ה-Portage של Gentoo, ולא מצאתי שום דבר כזה.

למה צריך את זה? כידוע, ברשת של eDonkey כל קובץ מזוהה על-ידי hash (כמעט) יחודי. כשאני מוריד אלבום שלם (שקניתי בכסף מלא, כמובן...) כקובץ מכווץ אחד (zip ,rar ו-ace הם הפורמטים הנפוצים), אני צריך לפרוס את הקובץ בכדי שאוכל לשמוע אותו. אם אשאיר את הקבצים הפרוסים ואמחק את הקובץ המקורי שהורדתי, אז משתמשים אחרים שיחפשו את האלבום, לא יוכלו להוריד ממני את קובץ הארכיב שאוגד את כל הרצועות בו, אלא רק רצועות בודדות. כצפוי, קבצים שכוללים אלבומים שלמים, או דיסקוגראפיות שלמות (!) פופולאריים בהרבה מקבצים נפרדים לכל רצועה, מה שגורר "ניקוד" יותר גבוה אצל משתמשים שחולקים אותם.
מה שאני מחפש הוא plugin שיאפשר לי לשמוע את המוסיקה ישירות מקבצי הארכיב, כאשר הפריסה נעשית בצורה שקופה.

תודה. Smile

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם  
תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
אורח · ·

הודעה פורסם: 21/11/2003 - 16:09
נושא ההודעה:

גם אני מחפש כזה דבר. foobar2000 בחלונות ידע לעשות את זה.. :S

חזרה לתוכן הדיון
Anonymous_Cowardלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 05/08/2003 · הודעות: 435 · מיקום: ירושלים

הודעה פורסם: 17/01/2004 - 15:53
נושא ההודעה:

למי הפתרונים?

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004