ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
אורח · ·

הודעה פורסם: 26/02/2003 - 04:08
נושא ההודעה:

שלום רב כולם,
שאלה שמענינת אותי מאז הידיעה על הגונום המתורגם (ישר כוח) בתור משתמש לינוקס חובב (כאשר צריך תמיכה בלינוקס זה עובד יופי דרך VMWARE) מתי אוכל להוריד הפצה "עברית" הכוונה היא
לתמיכה בעברית בתור ברירת המחדל שלה.
הגנום החדש.
וה OPENOFFICE שתומך בעברית.

אין שום צורך שכל הלינוקס יהיה בעברית, מספיק אבל תיהיה הפצה כזאת.
שאוכל להתחיל גם אני להשתמש בלינוקס בחופשיות כי כרגע בלי העברית ממש אין לי מה לעשות שם Crying or Very sad

בכבוד רב

עדי

תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
dittigas ת.הצטרפות: 19/03/2002 · הודעות: 2049 ·

הודעה פורסם: 26/02/2003 - 04:53
נושא ההודעה:

עושה רושם ממה שאני מכיר נכון לכרגע זה שגרסת הבטא 3 של RedHat 8.0 שמכונה Phobe מאפשרת את זה. היא מתקינה את הפונטים העבריים של פרוייקט קולמוס, אם אתה בוחר בוחר עברית כשפה נוספת בהתקנה. אם לא תוכל להתקין מהדיסק באמצעות תוכנית העדכון הגרפית בצורה מאוד קלה ובלי צורך להוריד או לחפש או לקנפג ידנית שום דבר.

הדבר השני החשוב הוא המקלדת. יישומון החלפת המקלדת תומך בהוספת עברית מבלי שיהיה צורך להכנס ולשנות ידנית את ההגדרות. עובד כמו, אבל לא נוסף לבד בהתקנה גם אם בחרת עברית. בכל מקרה צריך פשוט להוסיף אותו בלחיצת עכבר.

לגבי OpenOffice הגרסה היחידה שתומכת בעברית מובנית נמצאת עדיין בפיתוח כמו שאתה בוודאי יודע ולכן לא זמינה בהתקנה. ייתכן וזה ישתנה עד לשחרור הפורמאלי של 8.1.

בכל מקרה, אין שום בעיה לעבוד עם עברית מלאה ומאוד נוחה בעורך של מוזילה שכמובן תומכת עברית BiDi מלא, שום מההתקנה הסטנדרטית וללא הגדרות ידניות מסובכות.

ד"א למרות שאני מעדיף לעבוד עם Gnome לא צריך לשכוח ש-KDE נותנת תמיכה טובה מאוד בעברית בכל הרמות כולל ביישומי KOffice, אבל אני לא יודע איזו הפצה מגדירה הכל אוטומטית נכון לעכשיו. בכל מקרה Phoebe לא ממש מטפלת בעברית ב-GNOME עד כמה ששמתי לב.

Windows: A thirty-two bit extension and graphical shell to a sixteen-bit patch to an eight-bit operating system originally coded for a four-bit microprocessor which was written by a two-bit company that cant stand one bit of competition.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ ביקור באתר המפרסם מספר ICQ 
חזרה לתוכן הדיון
CooL_SPoTלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 18/10/2002 · הודעות: 5323 ·

הודעה פורסם: 26/02/2003 - 10:29
נושא ההודעה:

מנדרייק 9.1 אמורה לצאת עם תמיכה בעברית ואפילו תרגום של ההתקנה וההגדרות (שכבר קיימים, רק צריך לתקן קצת שגיאות ובעיות כרגע עד שזה יצא), כבר יש גירסאת RC1 Smile.
נב.: לכל מי שמוריד את גירסאת RC או בטא של מנדרייק שידע שהתרגום שם ישן מאוד ואינו כולל את התיקונים שעשינו ואת כל התרגום עד עכשיו. בגלל שנדב עכשיו במילואים בצבא גם האתר שלו לא מעודכן במילה האחרונה של התרגומים.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית MSN Messenger  
חזרה לתוכן הדיון
Avi-Aלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 19/02/2003 · הודעות: 280 ·

הודעה פורסם: 26/02/2003 - 11:07
נושא ההודעה:

כמו כן ניתן להכנס לאתר של נדב ולראות את התמונות של המערכת .. שמתורגמת
(אני חלק מצוות מהמתרגמים) בלינק הבא
תראה תמונות של ההתקנה בעברית וכול מיני תמונות של ההגדרות של המערכת עצמה ..
שווה להמתן יש למה

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון

1. אורח