ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguin
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
chenlevyלא בפורום כעת ת.הצטרפות: 20/03/2002 · הודעות: 246 · מיקום: אשדות יעקב איחוד

הודעה פורסם: 13/05/2002 - 19:31
נושא ההודעה:

ראשית, אני רוצה לומר שאני מאושר לראות התלהבות רבה כל-כך - כמו גם עבודת שטח רצינית, בנושא חשוב כל-כך כמו הפצת לינוקס בעברית. כל הכבוד!
שנית אני רוצה להתנצל על-כך שאני מפרסם את ההודעה הזאת על תקן של "נותן עצות" לא של משתתתף. יש לי כמובן תירוצים, אך אין טעם לפרטם כאן.
שלישית, יכול להיות שאני מתפרץ לדלת פתוחה, או שאני רותם את העגלה לפני הסוסים. מכל מקום ברור שאני משתמש ביותר מדי מטבעות-לשון.

לעיניין עצמו: בטוח להניח שהמשאבים העומדים לרשות הפרוייקט הזה מוגבלים. ברור גם שהמטלה גדולה - בניית מערכת הפעלה בעברית לאנשים שהאנגלית מהווה עבורם מכשול. ברור שהתקנה והפעלה של מערכת כזאת צריכה להיות קלה, ידידותית ובעברית. כמו כן ברור שככל שהמוצר צריך להיות ידידותי - כך מורכבות הפיתוח שלו עולה.
נראה לי, שהפיתרון הסביר הוא להשתמש בהפצה קיימת. במקרה זה אשף ההתקנה, זיהוי החומרה, כלים גרפיים לקונפיגורציה של מערכת ועוד, כבר בפנים. מה שנותר הוא שתי מטלות:
א. לגייר את אשף ההתקנה.
ב. להוסיף עוד CD להפצה ישכיל גירסאות מגויירות של החבילות, שהעברית בהן חשובה, כמו גם Scipt התקנה שיעדכן את קבצי הקונפיגורציה המתאימים לתמיכה בעברית.
מטלה זו, נראית לי ברת השגה.
עלו והצליחו - חן.

צפיה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית ביקור באתר המפרסם  
תגובה  עם ציטוט חזרה למעלה
חזרה לתוכן הדיון
הצגת הודעות מלפני:     
מעבר אל:  
כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
תגובה לנושא
צפיה בנושא הבא Printable version התחבר כדי לבדוק הודעות פרטיות צפיה בנושא הקודם
PNphpBB2 © 2003-2004 

תוכן הדיון