ווטסאפ - לינוקס, BSD, קוד פתוח ותוכנה חופשית בעברית. Whatsup - Linux, BSD, open source and free software in Hebrew

 
 
  כניסת חברים · רישום · שכחתי סיסמה  
tux the penguinנושא:אינטרנט
להלן ידיעות נוספות שפורסמו תחת נושא זה


הצגת כל המאמרים עבור נושא זה.

 
ידידותי למדפסתשלח לחבר אתר h-online סוגר
ע"י פינגווין אנונימי   פורסם: 21/07/2013 - 11:46
אינטרנטאתר h-online סיפק תוכן איכותי גם בכל הקשור לתוכנה חופשית וקוד פתוח. ידיעה שפורסמה באתר מציינת כי הוא סוגר את שעריו:
2279 כניסות :: קרא עוד... 456 בתים נוספים :: 3 תגובות
 
 
ידידותי למדפסתשלח לחבר פרוייקט כרומיום מפצל את WebCore, ישתמש ב-Blink
ע"י Yotamb      פורסם: 07/04/2013 - 10:52
אינטרנטעד היום פרוייקט הקוד הפתוח כרומיום עשה שימוש ברכיב מתוך פרוייקט WebKit, בשם WebCore - מנוע רנדור הHTML של פרוייקט WebKit.

לפני יומיים הודיעה גוגל כי היא יצרה fork של פרוייקט WebCore והתחילה בפיתוח מנוע רנדור חדש בשם Blink, אשר ישמש את פרוייקט כרומיום ובעצם יחליף את WebCore.
2567 כניסות :: קרא עוד... 299 בתים נוספים :: 6 תגובות
 
 
ידידותי למדפסתשלח לחבר אורגים רשתות חופשיות
ע"י פינגווין אנונימי   פורסם: 07/07/2011 - 19:00
אינטרנטקבוצת פעילים עובדת על פרוייקט אריג - הקמת רשת אינטרנט מקומית, מבוססת נתבים ביתיים עם יכולת לעקוף את ספקיות האינטרנט.

הערה: נערך ע"י gal_ga

3675 כניסות :: קרא עוד... 1310 בתים נוספים :: 7 תגובות
 
אינטרנטThinkUp היא תוכנת שרת חדשה המגבה הודעות, תגובות, retweets, חברים, עוקבים, וקישורים מרשתות חברתיות כמו טוויטר ופייסבוק (עוד רשתות יתווספו בעתיד). הנתונים החברתיים של המשתמש מאוחסנים במסד נתונים בשליטת המשתמש, ומקלים על חיפוש, מיון, לסנן, והפקת דוחות שונים על המידע.

התוכנה כתובה ב-PHP, משתמשת ב-MySQL, ומשוחררת תחת רשיון GNU GPL.
2208 כניסות :: קרא עוד... 812 בתים נוספים :: 2 תגובות
 
אינטרנטחברת Rackspace הטקסנית העוסקת בפתרונות Hosting הודיעה שהיא משחררת את קוד פלטפורמת הענן שלה לפרוייקט חדש - OpenStack. המערכת תאפשר לכל ארגון וספק שרותים להקים ולהציע שרותי ענן תוך שימוש בתוכנה חופשית ובחומרה סטנדרטית.


2241 כניסות :: קרא עוד... 585 בתים נוספים :: 1 תגובה
 
אינטרנטyourls הוא תסריט PHP חופשי המאפשר הפעלת שרות קיצור כתובות אינטרנט כדוגמת TinyURL ודומיו על השרת/מתחם הפרטי שלכם. ניתן להוריד גם תוסף ל-WordPress המאפשר יצירת כתובות מקוצרות לכל פוסט או דף, ומשלוח הודעה לטוויטר עם הקיצור.

קישורים:
2432 כניסות :: קרא עוד... 290 בתים נוספים :: 10 תגובות
 
אינטרנטכלכליסט מדווח על מיזם חדש הנתמך ע"י גוגל בשיתוף מוזילה ואופרה לפיתוח תקן קידוד וידאו חדש וחופשי עבור HTML 5 שיהווה אלטרנטיבה לקידוד H.264 המקודם ע"י אפל ומייקרוסופט, שהוא קידוד קנייני המחייב תשלומי תמלוגים.

2529 כניסות :: קרא עוד... 1723 בתים נוספים :: 15 תגובות
 
 
ידידותי למדפסתשלח לחבר שמישות ונגישות: אינטרנט לכולם
ע"י דוביקס      פורסם: 17/05/2010 - 20:05
אינטרנטזהר ארד כותב טור אישי ב-Newsgeek בו הוא קורא לכותבי אתרים להקפיד על הנגישות של האתרים אותם הם כותבים, במיוחד בשביל בעלי המוגבלויות, אבל גם בשביל כל מי שאינו גולש באקספלורר:

"בכל יום בו אני נתקל באתר ישראלי שבנוי בצורה גרועה ומחפירה אני מתבייש ונאבק בתחושת קבס קלה במעלה גרוני. מעבר לבושה, פשוט נמאס לי. אני לא מצליח להבין איך במדינה בה יש כל כך הרבה היי-טק מייצרים אתרים כל-כך גרועים.

2130 כניסות :: קרא עוד... 480 בתים נוספים :: 4 תגובות
 
 
ידידותי למדפסתשלח לחבר מבחן ביצועים: כרום מול פיירפוקס
ע"י CHAOS6      פורסם: 10/01/2010 - 10:43
אינטרנטגוגל שחררו את הבטא של כרומיום וכרום למשתמשי גנו/לינוקס שנהנים כעת מתחרות ראויה לפיירפוקס של מוזילה ולשאר הדפדפנים הקיימים עבור מערכת ההפעלה.

באופן טבעי ניצתו ויכוחים ודיונים על טיב המתחרים והתחרות (כולל כאן בפורום). כדי לנסות להבהיר את התמונה החלטתי לקחת את התחרות הזאת צעד אחד קדימה ולבדוק את ביצועי כל דפדפן.
4894 כניסות :: קרא עוד... 2050 בתים נוספים :: 30 תגובות
 
 
ידידותי למדפסתשלח לחבר פתרונות לאקספלורר בנושא תג הוידאו ו-SVG
ע"י nadavvin      פורסם: 27/08/2009 - 11:25
אינטרנטתקני האינטרנט התפתחו לאחרונה ומציעים תחליפים לתוספים קניניים המשלימים את חוויית המשתמש בדפדפן, כגון SVG לגרפיקה וקטורית ותג הוידאו להצגת סרטונים בדפדפן. כל הדפדפנים העיקריים תומכים בהם למעט אחד ... אקספלורר, כצפוי.

עבורו נוצרו פתרונות המתיימרים לענות על המחסור:
2340 כניסות :: קרא עוד... 921 בתים נוספים :: 2 תגובות
 
אינטרנטאתר CybernetNews בדק את הדפדפנים המוכרים - אינטרנט אקספלורר 8, אופרה, פיירפוקס 3.5, כרום 2/3, וספארי על מחשב עם Windows XP SP3. בבדיקה נבחנו פרמטרי ביצועים שונים וכן Acid 3.

עדכון: בעקבות הסקירה שלומי ישראלי ביצע השוואה בין דפדפנים הזמינים על לינוקס (בעברית). את התוצאות אפשר למצוא בבלוג שלו כאן.


6851 כניסות :: קרא עוד... 484 בתים נוספים :: תגובות?
 
אינטרנט

קרן ויקימידיה מכריזה שההצבעה על המרת הרשיון של מיזמני הויקי המקוונים שלה (ובכללם הויקיפדיות למיניהן) לרשיון הייחוס-שיתוף הכללי של Creative Commons (CC-by-sa), נפתחה. בהצבעה יכולים להשתתף כל עורך ויקימדיה שרשם לעצמו לפחות 25 עריכות.

הרשיון הנוכחי של הויקים של ויקימדיה הוא ה-GNU Free Documentation License שנתפס כבעייתי יותר מהרשיון של Creative Commons, וגם אינו תואם אליהם. לכן, מומלץ שכל מי שתרמו לויקיפדיות או למיזמי ויקימדיה אחרים, שיצביעו וישפיעו.


2468 כניסות :: קרא עוד... 406 בתים נוספים :: 4 תגובות
 
אינטרנטDropbox הוא שרות אחסון חינמי המספק 2 ג"ב לאחסון ושיתוף קבצים. הכלים הקניניים המסופקים מאפשרים אינטגרציה עם ווינדוס, מק, ולינוקס.

מאמר בבלוג LinuxHaxor מסביר כיצד ניתן להשתמש בשרות החינמי להתקנת הפצת לינוקס בעזרת תוכנת הוירטואליזציה VirtualBox.


2603 כניסות :: קרא עוד... 514 בתים נוספים :: 1 תגובה
 
אינטרנטבמקרים רבים תאימות לתקנים אינה מבטיחה גלישה חסרת תקלות בסביבות שונות, בעוד שבדיקת האתר בסביבות שונות יכולה להבטיח התאמה טובה יותר.
3046 כניסות :: קרא עוד... 687 בתים נוספים :: 7 תגובות
 
 
ידידותי למדפסתשלח לחבר טכנולוגיות אינטרנט בישראל – חשיבה לעתיד
ע"י פינגווין אנונימי   פורסם: 07/02/2009 - 21:17
אינטרנטבמסגרת הכנס השנתי של איגוד האינטרנט, ב 2 למרץ, יתקיים מפגש עמיתים . כל מי שיש לו רעיון איך לקדם את השימוש באינטרנט בישראל מוזמן להגיש נייר עמדה עד ה 15 לפברואר. מגישים נבחרים יקבלו 5 דקות כ"א להצגת עמדותיהם, ויתקיים דיון חופשי בהנחיית ד"ר ישע סיוון, חבר הנהלת האיגוד. הזדמנות נהדרת לסיעור מוחות, ומציאת רעיונות שיקדמו את השימוש באינטרנט בישראל.
פרטים נוספים על הגשת ניירות העמדה,לו"ז ופורמט ב :http://www.isoc.org.il/techinfo

רימון לוי
2527 כניסות :: 2 תגובות